«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Секрети прання: білизна буде білосніжною та без плям

Існує думка, що ефективніше використовувати дорогі хімічні засоби, але іноді краще віддати перевагу тому, що знаходиться під рукою.

Іноді прання завдає чимало клопоту. Основне завдання - знайти правильний миючий засіб для пральної машини. Але це не завжди легко. Є один простий інгредієнт, який можна використовувати для прання, заощадивши при цьому гроші та нерви, інформує Ukr.Media.

Влийте в пральну машину білий винний оцет, і ви швидко відчуєте його переваги

Перед пранням нанесіть півсклянки оцту безпосередньо на одяг. Це зробить більш ефективним миючий засіб, збереже яскравість кольорів і зменшить мильну піну, яку іноді видно на темному одязі після прання
Налийте невелику кількість оцту у відділення для пом'якшувача тканин. Оцет має той же ефект, але він менш агресивний як для одягу, так і для навколишнього середовища.
Оцет допомагає видалити плями з білого одягу і дезодорує їх
Іноді після прання залишаються дратівливі розводи, особливо, якщо використовувати порошкові миючі засоби. Додавання півсклянки оцту в цикл полоскання вирішить цю проблему
Хоча це може здатися абсурдним, але оцет допомагає нейтралізувати неприємні запахи.
У миску з гарячою водою і половиною чашки оцту ви можете помістити одяг з плямами. Нехай полежать там ніч, а потім виперіть в звичайному режимі. Ще можна налити трохи концентрованого оцту безпосередньо на пляму і енергійно потерти.
З деяких тканин досить складно видалити волосся і шерсть тварин. І тут вам може допомогти оцет. Додайте трохи кислоти під час процесу прання, і можете бути впевнені, що після сушіння волосся і шерсті на одязі більше не буде!
Деякі тканини створюють статичний заряд. І тут вам допоможе цей кухонний продукт. Додайте в миску 6 столових ложок оцту і залиште там одяг на 30 хвилин. Проблема буде вирішена.
І ще один важливий момент: за допомогою оцту ви зможете очистити свою машину від вапна без додавання інших препаратів.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі