«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Сіль Чистого четверга – потужний обepіг, який має бути у кожному домі. Бабуся навчила, як правильно готувати і що з нею потрібно робити

Згідно православним традиціям четвергова сіль – потужний сімейний оберіг. Приготувати її можна лише один раз на рік – в Чистий четвер перед Великоднем. Як зробити четвергову сіль і якою силою її наділяли наші предки, ви дізнаєтеся нижче.

Останній тиждень перед Великоднем має особливе значення в традиціях православної культури. Кожен день Страсного тижня або Страсної седмиці має своє значення і називається Великим, в кожен день перед Великоднем необхідно провести певним чином і зробити певні справи.

В Страсний тиждень наші предки готували четвергову сіль – вона вважалася потужним оберегом для сім’ї та будинку. Приготувати четвергову сіль можна особливим чином лише один раз на рік – в ніч з середи на четвер або в сам Чистий четвер напередодні Великодня.

Прикмети про четвергову сіль:

Згідно прикметам і повір’ями, четвергова сіль захищала від пpистpіту, хвоpoб, poзлуки, її брали з собою в далеку дорогу, додавали в їжу для якнайшвидшого одужання хвоpoго, розсипали по кутах будинку – на щастя, носили з собою в маленькому мішечку – як оберіг, додавали y воду діткам для купання.

Четверговy сіль готували раз на рік в Чистий четвер перед Великоднем і зберігали весь рік в затишному місці, далеко від чужих очей.

Четвергова сіль повинна бути завжди на обідньому столі, особливо якщо в будинку гості – вона вважалася сильним обеpeгом від лихого ока і поганих думок чужих людей.

Раніше виготовляли четвергового сіль в печах, сильно прожарюючи і читаючи молитви.

Для приготування четвергової солі вам знадобиться: сковорода з товстим дном, дерев’яна ложка, сіль, полотняний мішечок для зберігання солі.

Як приготувати четвергового сіль:

На розпеченій сковороді прожарювати сіль, помішуючи її дерев’яною ложкою і читаючи молитву «Отче наш» не менше 9 разів.

Коли сіль охолоне, покласти в чистий полотняний мішечок і зберігати до наступного Чистого четверга.

Або ж покласти сіль у великодній кошик і освятити її в церкві.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі