«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

​Сортування «іхтамнєтов»: бездомні фанатики, алкоголіки-наркомани, «мертві душі», регулярні війська: Гіркін розповів, хто воює у лавах НВФ на Донбасі, і скільки там росіян

Екс-командир незаконних збройних формувань на Донбасі Ігор Гіркін розповів в інтерв'ю одному із російських ЗМІ, хто наразі воює у лавах НВФ «ДНР» , зазначають Патріоти України.

Є кілька людей, описує Гіркін, яким взагалі нікуди податися, але є найміцнішим елементом, кістяком. «Ці битимуться, поки їх не вб'ють», запевняє найманець.

Із «заробітчан», розповідає він, є так звані «п'ятнадцятитисячники». Це найменш цінний елемент — люди, які не потрібні ні в Тюмені, ні в Москві, у них немає нормальних професій, багато проблем із законом, алкоголем, наркотиками.

Також існують таке поняття, як «мертві душі», це коли взагалі немає в наявності людей, але їхні зарплати регулярно отримують «командири»,

Досі в лавах НВФ на Донбасі є трохи російських добровольців. Але вони зазвичай довго не затримуються, тому що в «Л-ДНР» зараз «регулярна» армія, каже Гіркін.

За словами Гіркіна, є серед НВФ частини, де добровольців із Росії взагалі не люблять. Їм кажуть, «навіщо приїхали, тут Україна». Але також є частини, де їх багато. Як, наприклад, «Привид» Мозгового. Все залежить від командирів.

А зараз, за даними Гіркіна, «армія Л-ДНР» добре поповнюється місцевою молоддю, навіть 18-річними. Як правило, це діти поранених та загиблих ополченців

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі