«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Спадкоємиця Ванги зробила приголомшливе пророцтво для України на 2019 рік

Француженка Каїді Убер, яку багато хто вважає спадкоємицею віщунки Ванги, розповіла про те, що чекає Росію і Україну в наступному році.

Француженка стверджує, що в Росії кардинально нічого не зміниться, і в країні продовжиться розвиток, а ось в Україні очікується ще один Майдан.

Раніше Каїді Убер назвали спадкоємицею знаменитої провісниці Ванги після точних прогнозів терактів і великих подій. До Ванги вона прямого відношення не має, але багато дослідників стверджують, що француженка володіє дуже рідкісним даром ясновидіння і може з точністю передбачати найважливіші події в світі.

Згідно з її прогнозами, в Україні вже зовсім скоро почнуться нові заворушення, які в підсумку призведуть до Майдану. Що стосується Росії, то рубль як і раніше буде дуже нестабільним, проте російська економіка, незважаючи на санкції і хитке становище рубля, буде показувати зростання.

Відзначимо, що знавці релігійних текстів б’ють на сполох – почали збуватися пророцтва про кінець світу.

Нещодавно в Ізраїлі збулося вже третє біблійне ознаку апокаліпсису, що наближається. Всі «знаки» були заховані від світу за останні кілька місяців.

У вересні стало відомо про те, що вперше за дві тисячі років на Святій Землі народилася червона телиця. Це вважається передвісником кінця світу.

У жовтні ж усіх вразила інша наукова сенсація – в Мертвому морі знайшли риб. Життя в цій воді до сих пір вважалася неможливою через високий вміст солі в ній.

Згідно зі словами одного із старозавітних «чотирьох пророків», Єзекіїля, це може бути ознака кінця світу. Так, перед приходом Месії, Мертве море «оживе» і там в достатку буде водитися риба.

І зовсім недавно паломників у древньої Стіни плачу в Єрусалимі перелякала виповзли з її каменів змія. Вона полювала на голубів, що сиділи на стіні. Наглядачі викликали професійного змієлови, який зловив рептилію. Поява змії, яка вважається втіленням зла, багато віруючих також визнали недобрим знаком.
 

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі