Спробуйте потягнути безіменний палець протягом 20 секунд
Занепокоєння, головні болі, Великий палець, немов якір, несе відповідальність за всі рішення. Він тісно пов’язаний з емоціями людини, а саме з занепокоєнням, депресією, підвищеною тривожністю.
Точки великого пальця тісно пов’язані з селезінкою і шлунком. Якщо ви відчуваєте себе пригнічено і пригнічено або ж ви відчуваєте головний біль і невластиву вам нервозність, хапайте великий палець і натискайте на нього. Тільки не сильно! Ви ж не хочете зробити собі боляче? Проробіть вправу 3-5 хвилин. Можна і більше, протипоказань немає.
Вказівний палець.
Занепад духу, м’язові болі, Вказівний палець тісно пов’язаний зі страхом і збентеженням. Якщо говорити про внутрішні органи, то цей палець має безпосередній зв’язок з нирками.
Згідно з дослідженням, проведеним Університетом Міннесоти, у пацієнтів, що мали захворювання нирок, спостерігалося помітне поліпшення стану, коли в їх програму лікування включали рефлексологію. Крім того, масаж вказівного пальця зменшить біль в м’язах і знизить відчуття дискомфорту в тілі.
Середній палець.
Злість, втома. Якщо ви відчуваєте втому, то спробуйте помасажувати середній палець. Середній палець безпосередньо пов’язаний зі злістю і роздратованістю. Крім того, масаж цього пальця допоможе позбутися від проблем з печінкою. Подібні вправи мають ефект також і тому, що масаж миттєво покращує кровообіг, усуваючи при цьому занепокоєння.
Безіменний палець.
Негативні емоції, розлад травлення. Якщо ви відчуваєте себе погано, немов з вас висмоктали всю енергію, зверніть увагу на безіменний палець. Помірний тиск на цей палець сприятливо позначиться на травних і дихальних функціях організму. При виконанні вправи намагайтеся зберігати спокій і стежити за диханням.
Мізинець.
Нервозність і стрес. Мізинець відповідає за те, як ми бачимо себе в цьому світі, яке місце займаємо і як себе відчуваємо. Простіше кажучи, мова йде про самооцінку. Може бути, ви занадто себе критикуєте? Залиште негативні емоції, дихайте глибше і масажуйте мізинець! Ця вправа виявиться дуже корисною, якщо ви відчуваєте біль в тілі або відчуваєте підвищену нервозність.
Долоня.
Нудота, напруга в тілі. Притисніть пальці однієї руки до долоні іншої руки. Зробіть три повільних вдиху і видиху. Також можна робити обертові рухи. Долоні відповідають за роботу більшості внутрішніх органів. Крім того, масаж долонь допоможе впоратися із запамороченням і проблемами шлунково-кишкового тракту.
Руки.
Кровообіг, концентрація. Щоб заспокоїтися і сконцентруватися на чомусь важливому, притисніть долоні одну до одної і злегка натискайте. Така вправа не тільки допоможе привести в порядок думки і почуття, а й вони посприяють поліпшенню кровообігу, а хороший кровообіг, як відомо, – одна з ознак здоров’я організму в цілому.