«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Свята закінчились: на Волині прийматимуть використані ялинки

У Нововолинську планують облаштувати пункт прийому використаних новорічних ялинок, – про це йдеться у повідомленні відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Нововолинської міської ради.

У вівторок, 23 січня, у Нововолинську розбиратимуть новорічну ялинку на площі В’ячеслава Чорновола. З метою раціонального використання рослинних відходів у місті організовується пункт прийому  використаних ялинок. Хвою перероблятимуть на мульчу, застосовуючи в якості добрива,  а стовбури  та гілки  дерев дробитимуть на щепу для  котелень.

“Просимо мешканців міста скористатися цією нагодою. Мобільний пункт прийому використаних ялинок працюватиме  щоденно,  крім вихідних, з 8.00 до 17.00 год. на вул..Лісній, 8,  на  території виробничого управління комунального господарства”, – йдеться у повідомленні.

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись до заступника  директора виробничого управління комунального господарства Голяна Олега Володимировича за тел. 096 519 12 67

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі