«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Своїх не забуваємо! Вчора просто з Майдану бійці повезли бойовий прапор на могилу свого 19-річного побратима..


Майдан Незалежності. Нову назву та бойовий стяг отримує один із легендарних підрозділів сил спеціальних операцій. Віднині 3-й полк особливого призначення носитиме ім’я Святослава Хороброго.

“Присвоєно звання Святослава Хороброго. Це був великий полководець, який відзначався своєю відвагою та хоробрістю. І його девіз був “Іду на ви”, який зараз є девізом ССО”, – розповідає військовослужбовець ЗСУ Володимир.

Просто з Майдану спецпризначенці везуть стяг не в частину, а на цвинтар – до полеглого побратима. Полк імені Святослава Хороброго вперше розгортає бойовий прапор на могилі іншого хороброго Святослава. Позивний “Скельд” – Святослав Горбенко – боєць “Правого сектора”. Воював пліч-о-пліч зі спецпризначенцями в Донецькому аеропорті. Загинув у жовтні 2014, рятуючи пораненого товариша. Святославу було лише 19.

“У Святослава мене найбільше здивувало оце бажання воювати за свою Батьківщину. Він дуже мало прожив, зовсім юний хлопець – немає ніякого страху, є готовність воювати. Звісно, в них тоді не було такого досвіду, але було бажання, бажання горіло в очах і для мене це стало натхненням, як для військового”, – згадує захисник Донецького аеропорту Сергій.

Гостей зустрічають батьки загиблого героя. Майже чотири роки тому вони втратили сина. І всі ці роки, розповідає родина, вони відчувають підтримку спецпризначенців.

“Для мене це знамено – теж святе, як для вас і для Святослава. І ви, 3-й полк, є для нас найдорожчими побратимами. тому що ви одні не відвернулись, коли відвернулась держава. Він хотів бути військовим і мав честь воювати з вами, захищаючи Донецький аеропорт”.

Після загибелі Святослава, попри зусилля батьків, його не визнали учасником бойових дій, адже хлопець пішов воювати добровольцем. Не має герой і державних чи відомчих нагород. Втім на честь “Скельда” знімають кліпи і пишуть пісні.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі