«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Таємниці прибирання від клінінгових компаній, які стануть в нагоді кожному

Коли ми чуємо про професійне прибирання, то уявляємо, як люди в хімзахисті використовують неймовірні мийні суміші або побутову магію, щоб перетворити Авгієві стайні на стерильну сяючу красу. Але коли професіоналів цієї галузі питають про їх «страшні таємниці», виявляється, що вони використовують повністю земні методи.

1. Постеліть пергамент на полиці в холодильнику


Миття холодильника – ціла пригода, на яку багато хто з нас наважуються зовсім не так часто, як хотілося б. Воно й зрозуміло: розвантажувати холодильник, діставати всі скляні полички і повертати кожній первісну прозорість – сумнівне задоволення.

Вам допоможе проста порада від професіоналів: застеліть полички пергаментом для випічки. Він прекрасно впорається з утриманням рідини, яка підтікає з продуктів і вбереже полички від липких плям.

2. Як помити блендер і не порізатися


Відмивати гострі й вигнуті леза блендера доводиться дуже ретельно й обережно – будь-який незначний рух загрожує вам порізом.

Ось що роблять домогосподарки: наливають у чашу блендера або іншу місткість трохи води, додають в неї мило або засіб для миття посуду і застосовують блендер за призначенням. Потім залишається лише сполоснути його водою – блендер вже сам себе помив.

3. Оливкова олія для хромованих поверхонь


Професіонали клінінгової індустрії діляться простим секретом надання блиску хромованим поверхням. Досить додати всього краплю оливкової олії на м’яку тканину і круговими рухами обробити холодильник, плиту, мікрохвильову піч, кавоварку та все, що має блищати, але перестало це робити.

4. Ідеальна чистота ваших вікон


Нам завжди здавалося, що домогосподарки користуються сучасними хімічними засобами, щоб будинок сяяв чистотою. Виявляється, багато з них вдаються до простих рецептів, які кожен може повторити вдома.

Наприклад, ось так можна приготувати розчин для миття вікон: розвести у воді крохмаль і білий оцет з розрахунку 1 столова ложка кожного інгредієнту на літр води. Миття без розвезень вам забезпечено.

5. Що робити, якщо вилили лак на тканину


Якщо вам не пощастило впустити відкритий лак для нігтів на килим або диван, то вам допоможе горілка. Як каже професіонал прибирання, горілка не дасть лаку висохнути на тканині та дозволить вам швидко усунути пляму.

Також для видалення плями можна використовувати перекис водню, розчинник або гліцерин, якщо мова йде не про яскраві тканини.

Якщо ви давно не мили мікрохвильовку, не треба братися за подвиг зі сталевою губкою і сльозами на очах. Досить заздалегідь поставити всередину ємність з водою і прогріти її на повній потужності кілька хвилин. Така «лазня» розм’якшить шар жиру і забруднень, і ви зможете легко стерти його.

А якщо додати в миску лимон, то він надасть дезинфікувальну дію і усуне неприємні запахи.

6. Оцет для кранів і склянок


Вас теж дістали білі сліди висохлих крапель води на кранах і прозорому посуді? У професіоналів є просте рішення – звичайний оцет, розведений з водою. Головне – постаратися його не вдихати і працювати в рукавичках. Зате відмиває він швидше (і дешевше) більшості розкручених хімічних засобів від нальоту.

7. Єдиний правильний напрям – зверху донизу


Груба помилка любителів: ми прибираємо абияк, беремося спочатку за одне, потім перескакуємо на інше. У професійного прибирання є чіткий напрямок – зверху вниз: спочатку люстра, карнизи, штори, верхівки ящиків і шаф, потім вже поверхні й техніка, підвіконня. І тільки в останню чергу, коли ви вимили весь бруд і пилюку «на верхах», можна братися за порохотяг і миття підлоги.

8. Майонез проти наклейок


Хто б міг подумати, але виявляється майонез – ідеальний засіб для боротьби з бридкими наклейками, які ніколи не відриваються цілком.

Для м’якого відшаровування наклейки треба нанести на неї соус щільним шаром і дати йому гарненько проникнути в неї. Після цього ви зможете видалити наклейку без липких плям і обривків паперу.

9. Пензлик потрібен не тільки художникам


У фільмах хатню робітницю зображують з кокетливим пір’яним віничком, але насправді головна зброя клінера – звичайний художний пензлик, яка допомагає витягнути клаптики пилу з важкодоступних місць, щоб потім вже прибрати їх ганчіркою або порохотягом.

10. Лимон проти іржі


Лимони настільки корисні в прибиранні, що їх пора брати на роботу. Цього разу лимон легко переможе іржу, яка могла запросто залізти на ваше кухонне приладдя. Все, що потрібно, – замочити «потерпілого» в чистому лимонному соці або розведеній лимонній кислоті. Чим більше іржі, тим довше доведеться потримати, припустимо, ніч. А потім гарненько потерти.

11. Кетчуп – чудовий поліроль


Виявляється, метали на кшталт срібла, міді та латуні, з яких частенько роблять кухонне приладдя, чудово поліруються звичайним кетчупом і м’якою ганчіркою. Спробуйте, перед тим як сміятися. Дивно, але працює.

12. Нашатир приведе до тями ваші прилади


Щоб повернути первісний блиск і чистоту кухонним і побутовим приладам можна потримати їх деталі в теплому розчині нашатирного спирту. Бажано налити розчин в пакет, який герметично закривається і залишити відмочуватися на ніч.

А ще нашатирний спирт прекрасно впорається з жирним нальотом і швидко поверне блиск плитці у ванній кімнаті.

Бонус: якісне прибирання – найкращий спосіб позбутися від депресії


За матеріалами

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі