«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Танки, літаки і тисячі військових: ефектні кадри з репетиції параду в Києві

У понеділок, 20 серпня в центрі Києва відбулася чергова репетиція військового параду. У мережі з'явилися яскраві фотографії цього масштабного заходу.

Бійці і військова техніка пройшли Хрещатиком, а в небі над центром столиці злетіли літаки і вертольоти. Про це повідомляє Міністерство оборони.

Інспектував готовність військовослужбовців до параду особисто міністр оборони Степан Полторак. У репетиції параду взяли участь 4,5 тисячі військовослужбовців.

Також Хрещатиком пройшла колона військової техніки з 250 одиниць. Причому серед них була та, яка вже прийнята на озброєння і та, яка тільки проходить державні випробування.

На параді планують показати українцям навіть перспективні зразки військової техніки, які в майбутньому зможуть підсилити українську армію.

У середу, 22 серпня відбудеться генеральна тренування. Військові з'являться в парадних мундирах. Вже 24 серпня, в день святкування 27-ї річниці незалежності України на параді будуть урочисто представлені почесні найменування бригад, які захищають нашу країну на Донбасі.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі