«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Тато фотографує свого новонародженого сина за дорослими справами – дивіться, що в нього вийшло

Наш син Райан народився на 9 тижнів передчасно з вагою трохи менше 3 фунтів. Він провів 6 тижнів у відділенні інтенсивної терапії, і цей час здавався нам вічністю. Коли моя донька народилася більше 2 років тому, я фотографував її ще маленьку за заняттям спортом і хотів зробити щось схоже для мого сина.

Речі йшли не так, як хотілося, однак планів наших це не зруйнувало. Ми жартували, що він народився не передчасно, а просто «заздалегідь» – для того, що ми повинні зробити йому фотосесію як дорослого чоловіка  матеріал

Кожен знімок займав близько 15-20 хвилин. Велика частина роботи полягала в антуражі та редагуванні знімка. По-перше, мені довелося зробити реквізит і знайти одяг для більшості світлин. Наступним кроком було налаштування сцени, створення кадру, упорядкування реквізиту та налаштування освітлення там, де це необхідно. Деякі з приготувань були детально сплановані – як от зі штангою. Для цього я зробив гак, який висів зі стелі. Він тримав камеру, а я також підтримував штангу над Райаном – малюк мав лиш схопити її руками, а не тримати.

Моя дружина часто допомагала, тримала його, щоб я міг покласти руки / ноги в певні позиції, тримаючи предмети. Після того, як я робив фотографії самої дитини, я знімав сам інвентар, тобто ті речі, які він насправді не міг би тримати, як-от сокиру в повітрі або рибу на волосіні. Після кожного кадру я переглядав сотні фотографій і вибрав найкращі. Потім використовував Photoshop, щоб видалити себе зі світлин і об’єднати найвдаліші його зображення в єдину композитну фотографію.

Люди, здавалося б, оцінили фотографії – вони хотіли побачити більше світлин. Більшість людей вважали їх смішними, але завжди знаходилися особи, які хвилювалися за безпеку Райана. Я завжди пояснював, що “небезпеку” забрав фотошоп, дитина завжди була в безпеці та їй нічого не загрожувало. Мені цікаво побачити, що він сам подумає про них через 18 років, коли виросте

Мої три поради для батьків недоношених дітей: вам треба бути терплячими, з позитивним настроєм і шукати підтримки. Прокрутіть добірку вниз і розділіть з нами радість, яку ми відчули з Baby Ryan!

Процес гоління о 5 ранку

Підстригаючи газон

Майстерно роздуває листя

За покером з друзяками

Рубає дрова

Спіймав першу рибку

Заводить матусин Пріус

Ріже індичку на День подяки

Збирається на роботу (так, ми зробили йому крихітний дипломат)

Піднімає 3-кілограмову штангу

Качає біцепс

Зараз нашому малюкові – 6 місяців. Нарешті він набрав необхідну вагу! Дякуємо всім лікарям, що були з нами цього півроку!

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі