«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Трактористи та листоноші: які професії найбільш затребувані на Волині

Волинські виші, як і українські загалом, випускають фахівців, які не затребувані на ринку праці. Про це повідомляє відділ статистики та прогнозування Волинського обласного центру зайнятості.

У січні роботодавці Волині проінформували центри зайнятості про наявність майже 5 300 вакансій, - повідомляє Волинська правда. Кожну четверту вакансію пропонує сфера оптової та роздрібної торгівлі, на підприємствах переробної промисловості – 20,8% наявних вакансій. Транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність пропонують 8,5% вакансій, державне управління і оборона, соціальне страхування – 6,8%, тимчасове розміщування й організація харчування – 5,5%.

За інформацією обласного центру зайнятості, найбільшу потребу роботодавці Волині мають у працівниках сфери торгівлі та послуг, кваліфікованих робітниках з інструментом, робітниках з обслуговування, експлуатації устаткування та представниках найпростіших професій. Це – водії, касири торгівельного залу, швачки, слюсарі-ремонтники, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, оператори заправних станцій, електрогазозварники, слюсарі-сантехніки, машиніст (кочегар) котельної, столярі, мулярі, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Також затребувані працівники сфери послуг (продавці, кухарі, охоронники, офіціанти, бармени, пекарі, фельдшери, листоноші). Щодо сільськогосподарської місцевості, то потрібні трактористи, трактористи-машиністи сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, завантажувачі-вивантажувачі харчової продукції, робітники на лісокультурних (лісогосподарських) роботах та агрономи.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі