«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

"Це ще гірше, ніж натовські військовослужбовці": Лукашенко раптово злякався українських військ і заговорив про загрозу (відео)

Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що з боку України нібито виникла загроза через зосередження військовослужбовців. За його словами, влада насторожена обстановкою на білорусько-українському кордоні, зазначають Патріоти України.

Лукашенко зазначив, що поблизу кордону з Білоруссю знаходяться підрозділи Національної гвардії, що, як заявив нелегітимний президент, "ще гірше за натовських військових". Фрагмент його виступу перед військовими опублікував Telegram-канал "Пул Першого.

"Насторожує обстановка і на південних рубежах. Україна продовжує нарощувати сили, зосереджуючи підрозділи Національної гвардії з "націоналістів-радикалів". Це ще гірше, ніж натовські військовослужбовці. І це все в безпосередній близькості до державного кордону нашої країни", – заявив невизнаний президент.Крім того, він наголосив, що українські військовослужбовці нібито зосереджені на кордоні з Білоруссю для того, щоб не пускати мігрантів. Також Лукашенко розповів, що громадяни України самі нібито тікають із країни.

"Та мігранти туди навіть у страшному сні не потраплять. Вони туди не йдуть і не збираються в Україну йти. Ми це чудово розуміємо. Там свої люди тікають з України, а вони захищатимуться від мігрантів з Білорусі", – сказав Лукашенко.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі