«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Це відбулося !!! США внесли Росію в "чорний список" - Кремль залишили без кредитів, військових технологій та допомоги

Це відбулося !!! США внесли Росію в "чорний список" - Кремль залишили без кредитів, військових технологій та допомоги

Увечері 2 березня Держдепартамент США оголосив про введення додаткових санкцій проти Росії
Держдепартамент США оголосив про внесення Росії в "чорний список" через справу Навального. Співпраця з РФ буде згорнуто практично у всіх сферах.

Увечері 2 березня Держдепартамент США оголосив про введення додаткових санкцій проти Росії через справу опозиціонера Олексія Навального. Обмежувальні заходи прийняті синхронно з Євросоюзом. Деталі були опубліковані на офіційному сайті зовнішньополітичного відомства США.

 

Держдеп звинуватив Росію в застосуванні бойового отрути "Новачок" для усунення опозиціонера Навального. "Ми поділяємо заклопотаність Євросоюзу тим, що в Росії посилюється авторитаризм ... Ми даємо чіткий сигнал, що застосування Росією хімзброї і порушення прав людини мають серйозні наслідки", - йдеться в повідомленні Вашингтона.

Під санкції потрапили 7 високопоставлених осіб Росії, а також 14 організацій, які пов'язані зі спробою отруєння і утримання у в'язниці Навального. Мінфін США опублікував список росіян, проти яких запроваджуються санкції: директор ФСБ Бортніков перший заступник голови адміністрації президента Кирієнко генпрокурор Краснов глава ФСВП Калашников заступник міністра оборони Попов заступник міністра оборони Криворучко глава управління Кремля по внутрішній політиці Ярин

Під санкції США потрапили компанії, які пов'язані зі справою Навального. Це "ФЕМТЕК", "Інтерлаб", "ЛабІнвест", ТОВ "АНАЛИТ", ТОВ "Інтертех", "Регионснаб", Chimmed Group, Chimconnect GmbH, Chimconnect AG, Pharmkontract GmbH, Pharmcontract GC, Rau Farm, а також Riol-Chemie . Але на цьому Вашингтон не обмежився. Росія була внесена в список країн, яким відмовлено в експорті оборонних технологій. Єдиним винятком стала сфера комерційного космічного співробітництва. Там санкції були відкладені на 6 місяців в якості "перехідного періоду".

 

Крім того, США ввели заборону на надання Росії кредитів американськими урядовими фінансовими організаціями, в тому числі експортно-імпортним банком. На додаток США припинили всі нинішні і майбутні програми з надання допомоги Росії. Винятком буде лише термінова гуманітарна допомога в разі надзвичайних ситуацій.

Діалог

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі