«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

У Бразилії лікар-онколог зруйнував МІФИ щодо ЗДОРОВ’Я людини!

Одного разу він дав інтерв’ю місцевій пресі про здоровий спосіб життя і міфи, які навколо нього склалися. І тут же його ім’я прогриміло на весь світ. Він став зіркою інтернету! Тепер до нього їдуть за порадою тисячі людей з усього світу.

Є в Бразилії такий лікар-онколог, який в буквальному сенсі «прокинувся знаменитим» — Пауло Убіратан.

Що ж такого наговорив Убіратан? Ми вирішили переказати вам основні його тези.

Чи варто обмежити споживання алкоголю?

Взагалі так. Але пам’ятайте, що будь-яке вино виготовляється з винограду, а пиво — зі злаків. Бренді — це дистильоване вино, що означає, що з ягід видалена рідина, завдяки чому ви отримаєте з них більшу користь, ніж навіть в сирому вигляді. Так що не обмежуйте себе надмірно.

Як подбати про себе, якщо зі здоров’ям поки все в порядку, але вік вже нагадує про себе?

Моя філософія така: якщо у вас нічого не болить, нічого не робіть. Заняття спортом для любителів ніяк не впливають на здоров’я. Професійні заняття спортом наносять йому шкоди. Все, чого ви досягнете — це тільки зростання м’язів.

Якби постійна ходьба була корисною, листоноші були б безсмертні. Зайці бігають і стрибають без зупинки, але живуть не більше 15 років. Черепахи не бігають і нічого не роблять, але живуть 450-500 років».

Але кажуть, що вправи і фізична активність продовжують життя. Наприклад, допомагають серцю. Серце запрограмовано на певній кількості скорочень. Не витрачайте їх на вправи.

Його ресурс закінчиться незалежно від способу використання серцевих скорочень. Це все одно, що говорити, ніби ви можете продовжити життя свого автомобіля, ганяючи його на підвищеній швидкості.

Хочете жити довше? Відправляйтеся на короткий сон після обіду.

Чи шкодить м’ясо нашому здоров’ю?

Перш, ніж довіряти недоучкам-дієтологам, спробуйте вникнути в саму суть вашого харчування.

Що їдять корови? Траву і кукурудзу. Це рослинна їжа. Їх м’ясо — результат переробки трави і кукурудзи. Так що я вважаю, що шматок яловичини — кращий спосіб завантажити в свій організм рослинну їжу.

Якось дивно чути все це від практикуючого лікаря …

Тут ідеально підходить цитата Хантера Томпсона:

«Життя має бути подорожжю до могили не з наміром прибути в цілому і красивому, добре збереженому тілі, а скоріше влетіти на швидкості, в клубах диму, повністю виснаженим і зношеним».

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі