«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

У Києві викрили порностудію: шестеро дівчат "працювали" онлайн

У Києві співробітники поліції викрили порностудію, яка розмістилася в орендованій квартирі, де шестеро "співробітниць" були моделями в зйомках нелегального відео. Про це повідомили в прес-службі столичної поліції.

60% зароблених грошей дівчата віддавали організаторам, які викладали відзняте відео на спеціальних порно-сайтах. Під час обшуку в квартирі була вилучили комп'ютерну техніку, мобільні телефони та банківські картки.

Організаторів затримали, при цьому яка саме кількість людей створили нелегальну студію, не повідомляється. Тривають подальші слідчі дії. Нагадаємо, раніше в Дніпрі копи викрили бордель, який діяв в орендованій квартирі.

Виявилося, що "гніздо розпусти" організувала 23-річна дівчина, яка підібрала "співробітниць", обіцяючи їм солідну винагороду. Також ми писали про викриття борделю в Києві, який був замаскований під стриптиз-клуб.

Як повідомили в поліції, члени злочинної групи влаштувалися на Великій Васильківській, а клієнти, які відвідували заклад, за грошову винагороду отримували додатковий "сервіс" у вигляді інтимних послуг.

До складу угруповання входили 27-річна організатор, яка займалася розподілом обов'язків і грошей між учасниками, і троє її "помічників" - вони шукали і вербували дівчат, які надавали сексуальні послуги клієнтам.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі