«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

У Луцьку - річниця недільних зарядок (ФОТО)

Команда мешканців 33 та 40 кварталів вкотре зібралася разом в неділю вранці, щоб розім’яти м’язи та активно розпочати день.

Цього разу провела зарядку тренер Юлія Осіїк, яка задавала темп усього тренування та внесла нові вправи та більшу кількість підходів, на радість учасників.

Особливе тренування, для тих, хто все ж зміг пристосуватися до часових змін та прийти, виявилося ще й тим, що саме сьогодні відзначили річницю зарядок – вже рік усі охочі збираються на спортмайданчику гімназії № 21 та заряджаються не лише здоров’ям та бадьорістю, але й хорошими емоціями, та навіть креатурою на наступний день.

За цей рік учасників акції стримати не змогли ні дощ, ні сніг, ні мороз, вони завжди знаходили можливість прийти та позайматися. А з настанням зими, яка принесла із собою сніг, започаткували ще одну добру традицію – обов’язкову гру в сніжки, де найбільше уваги приділяли зазвичай тренеру Олегу Хом’яку!

Тож з такої нагоди Інформаційне агентство Волинські Новини попросило присутніх поділитися своїми враженнями.

Постійна учасниця зарядки Олена вже півроку щонеділі ходить на зарядку: «Мені тут дуже подобається. Найбільше люблю бігати, а взагалі подобаються усі вправи. Завжди й усім раджу ходити на зарядку. За цей час я вже відчула зміни: стала менше хворіти, та й поліпшується настрій після тренувань!»

Подружня пара Дмитро та Катерина розповіли, що приєдналися до команди ранкової недільної зарядки близько двох місяців тому.

«Дуже класно – зранку заряджає бадьорістю та позитивом, тому стараємося не пропускати, окрім того я ще ходжу на плавання», – прокоментував Дмитро. «А я стараюся займатися в домашніх умовах, коли є можливість – додала Катерина. – Усі вправи гарні та корисні, намагаємося усі їх виконувати. Щоб приєднатися до цієї акції, потрібно хоч раз прийти спробувати, побачити як тут. Ми себе щоразу мотивуємо тим, що згадуємо відчуття після тренування! І дітей налаштовуємо, тож тільки зійде сніг, вони також до нас приєднаються, тим паче, що це біля дому, тож чому власне не піти? Встали та й пішли!»

Новачок Артем, який вперше прийшов на зарядку, розказав, що дізнався про цей захід від мами, вона розповіла, що на тренування приходять не лише дорослі, але й діти, тому й собі вирішив спробувати: «Я все одно рано прокидаюся, навіть у вихідні сплю лише до 9, тож чому б не піти? Тут корисні вправи, які заряджають позитивом, тож варто спробувати».

Яна поділилася своїми враженнями: «Після зарядки завжди перебуваєш у хорошому настрої, позитивно зарядженою. Я найбільше полюбляю розтяжки, а от найбільше не люблю, проте виконую, – біг. Я дуже довго хотіла взяти участь у тренування, проте шукала купу відмовок, то одні справи, то інші, тож треба побороти свою лінь, прийти і спробувати, це обов’язково сподобається, захочеться ходити постійно!»

Ще один постійний учасник акції Федір, тренується від самого початку, коли тільки стартував захід, а це близько двох років тому. У складі команди «щонедільних спортсменів», яких тренує Олег Хом’як, перебуває вже рік: «Дуже приємно, що хоч раз в тиждень можна приділити час своєму здоров’ю, як то кажуть, лікарня – лікарнею, але тут свіже повітря і цікаві вправи, які продовжують моє життя. Тим паче, тут багато молоді, від якої намагаєшся не відставати, це додатковий стимул! Щодо вправ, то мені всі подобаються, головне не забувати рукавиці, особливо, коли сніг. Я усіх знайомих заохочую приходити, вони, щоправда, поки знаходять відмовки, але обіцяють, що як тільки зійде сніг, то приєднаються. Я це проконтролюю!»

Вірні традиції, після тренування, спортсмени відзначили річницю грою в сніжки.

Більше - у фоторепортажі ІА Волинські новини.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі