«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

У Луцьку стало більше цілодобових закладів

На початку року для магазинів, кафе та ресторанів у Луцьку затвердили режим роботи у вечірній та нічний час і цей перелік члени виконкому нині доповнили.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 4 квітня, - пише ІА Волинські новини.

Йдеться про гастроном «Вишківський» на вулиці Героїв УПА, 8. Підприємець звернувся в Луцькраду з проханням надати дозвіл на цілодобову роботу. Більшість підтримали прохання.

Зауважимо, що в лютому цей перелік доповнили заклади громадського харчування: «Дядя Піца», «Опера», «Гранат», «Скай Бар Фемілі» та низка експрес-маркетів «Сім-23».

Звернення з проханням надати дозвіл на цілодобову роботу було й від власника торгового павільйону № 303 на зупинці громадського транспорту на вулиці Львівській, 29.

Втім, тут більшості голосів не знайшлося.

Нагадаємо, що на початку року чимало магазинів та кафе отримали й відмови, здебільшого це були заклади, які порушували режим тиші чи заборону продажу алкоголю у нічний час. Не погодили нічний режим роботи й для кафе «Брама», «Шафран», не дали дозвіл на цілодобову роботу скандальному ТРЦ «ПортCity» через відсутність діалогу з міською владою, ігнорування зобов’язань та через порушення безпеки лучан.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі