«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

У львівському аеропорту багато поранених: везуть до лікарні

До Львова сьогодні, 6 грудня, прибув облавок із пораненими українськими військовослужбовцями Про це сказав керівник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Олександр Поронюк.

“Сьогодні до Львова прибув борт із пораненими військовими. Наразі кількість поранених військовослужбовців, які прибули до Львова, встановлюється.

Їх усіх лікуватимуть у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону”, — повідомив він.

Нагадаємо, львів’янка створює незвичні картини на осколках.

Переселенка з Волновахи Євгена Іванів живе у Львові і малює картини на порожніх гільзах і осколках снарядів, знайдених на Донбасі. За 4 роки дівчина продала більше 200 експонатів, а гроші передала бійцям і їх сім’ям. Художниця зізнається, в 2018-м роботи стало менше, тому що кількість осколків зменшилася, і це її дуже радує.

Як повідомлялося, атовець дав поради, що робити українцям під час воєнного стану.

Ветеран АТО і блогер Олексій Петров розповів про те, як діяти чоловікам, що пропустили шість хвиль мобілізації, у тривожній ситуації, що склалася. В першу чергу, Петров закликає чоловіків призовного віку підійти в свій військкомат для уточнення даних. При цьому, зазначає учасник бойових дій, не потрібно бути наївними і вірити в дезінформацію. Так, чомусь поширений міф, що всіх, хто прийде у військкомат, негайно заберуть “в армію директором танка”.

“Мобілізація, повна або часткова, поки не оголошена. А, якщо і буде оголошена, то першими будуть мобілізовані ті, хто має відношення до оперативного резерву – 1”, – уточнює Петров. Ветеран переконаний: усі, хто почав істерику на тему виборів і того, що ситуація в Азовському морі підстроєна спеціально, можуть більше нічого не слухати, а істерити і далі.

Прихильників цієї ідеї Петров назвав ідіотами. Також блогер зазначив, що військове положення пропонується ввести до кінця січня, а вибори повинні відбутися через місяць після того, як воно буде знято – в кінці березня.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі