«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

У мене щаслива сім’я: чоловік та дворічний син. Правда, у чоловіка є донька від першого шлюбу, яка часто до нас приїжджає в гості.

У мене щаслива сім’я: чоловік та дворічний син. Правда, у чоловіка є донька від першого шлюбу, яка часто до нас приїжджає в гості.

У мене щаслива сім’я: чоловік та дворічний син. Правда, у чоловіка є донька від першого шлюбу, яка часто до нас приїжджає в гості. Так от!

Нещодавно почали зникати в нашому домі шкарпетки. Звичайні чорні шкарпетки залишалися ні місці, а от новенькі з візерунками чи квітами пропадали одразу. Найбільше цих речей зникло в нашого сина.

Дівчинка приїхала до нас, як завжди. Ми весело провели час, а наприкінці я вирішила зробити їй сюрприз й поставити у рюкзак безліч солодощів. Коли я розстібнула рюкзак, я була неабияк здивована: там містилися усі наші зниклі шкарпетки.

В цей момент я була обурена: навіщо їй стільки шкарпеток, які взагалі не підходять за розміром. Правда, я вирішила не робити скандал, а спершу все вияснити.

Згодом дівчина знову до нас приїхала. Я почала в неї випитуватися, яке у неї хобі та що вона робить у вільний час.Вона розповіла мені, що дуже любить шити. Найкраще її виходить створювати іграшки. Я заглянула в інтернет, щоб глянути, що потрібно для їх пошиття. І як виявилося, їх найлегше робити саме зі шкарпеток.

Після цього я купила їй 20 пар цих речей. Дівчинка була така щаслива, що призналась у тому, що брала шкарпетки у брата та попросила вибачення. На наступний день народження Софійки я придбала красиві шкарпетки на пів року вперед.

Це був єдиний раз, коли я перевершила подарунок свого чоловіка. Наші стосунки після цього значно покращились.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі