«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

У місті - виставка майданівських світлин

У Луцьку відкрили персональну фотовиставку члена Національної спілки фотохудожників України Олександра Тимошенка “Розстріляний Майдан”.

Відкриття виставки відбулось у п'ятницю, 16 лютого в арт-галереї “Луцьк” у присутності автора робіт, представників луцької влади, учасників Революції Гідності з Волині, громадських активістів і зацікавлених містян, - інформує Волинська правда.

Як відомо, 18 лютого в Україні почалося протистояння на площі Майдан Незалежності в Києві, внаслідок якого протягом 3-х днів загинуло понад 80 осіб.

Автор світлин Олександр Тимошенко розповів про те, як збирав матеріал для виставки. За його словами, недалеко від місця, де розгорталися події, розташована його майстерня.

«До Луцька я привіз не свою виставку, а фото людей, які брали участь в революційних подіях. Коли я бачив, що ситуація напружена, то закривав майстерню і йшов фотографувати», – розповідає фотохудожник.

«Цими світлинами я хочу зберегти в пам`яті людей події цих днів. Такі фото потрібні навіть як докази під час розслідування кримінальних справ у суді», – додає Олександр Тимошенко.

На виставку прийшли й учасники Революції Гідності із Волині. Вони показали автору виставки свої фото із Майдану.

Олександр Тимошенко показав свою помаранчеву журналістську маніжку в якій був на Майдані. Чоловік підкреслює, що спеціально не прав її з того часу: “Ці плями і сажа нагадує мені ті часи”.

Також фотограф зауважив, що Небесна Сотня – це не тільки люди, що загинули у 2014 на Майдані, бо ж навіть через кілька років люди помирають від наслідків травм отриманих на Майдані. Для прикладу, Олександр Тимошенко згадав, що нещодавно помер від наслідків важких травм отриманих під час протистоянь із «Беркутом», художник, який жив у США: «Дуже шкода, що не стало мого колеги».

На завершення фотохудожник закликав усіх не забувати про такі сторінки історії і не мовчати про правду.

Персональна виставка Олександра Тимошенка експонуватиметься у Луцьку до 23 лютого.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі