«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

У подружжя були грандіозні плани на майбутнє, але доля розпорядилася по-іншому

Світ не без добрих людей!

Знайомтеся, це Рейд, Рейчел, Аманда і Адалін!

Рейд і Рейчел — чоловік і дружина, на руках у них — їхня дочка, а Аманда — сестра чоловіка. Якщо подивитися на них, то можна сказати, що вони нічим не виділяються серед інших сімей. Але, це тільки на перший погляд!

Історія була такою. У родині трапилася біда, і вони змушені були звернутися до сестри за допомогою. Вона погодилася надати підтримку і зробити цей сміливий крок!

Слава Богу, у сім’ї з’явилася довгоочікувана дитина, яку вони дуже люблять!

Вони одружилися 4 роки тому і не знали, що з ними буде! Звичайно, у них були грандіозні думки щодо майбутнього, але у долі були інші плани …

Ще один цікавий факт: дівчата дружили багато років, потім, як уже сказали Рейчел вийшла заміж за брата подруги, а вона вийшла заміж за її брата! Ось так їх дружба переросла в сімейні стосунки.

На жаль, через рік після весілля лікарі виявили у Рейчел онкологічне захворювання. Вони боролися з усіх сил, щоб перемогти цю хворобу. На щастя, їй вдалося вилікуватися.   

Після цього подружжя активно взялися за справу, щоб завести дитину. Але, виявилося, що в результаті хімічної терапії жінка стала безплідною. Але і це не зломило її сильний дух!

Лікарі порадили скористуватися послугами сурогатного материнства. Аманда погодилася допомогти їм в цій справі. У неї вже було 3 дітей, і вона захотіла ощасливити родину свого брата.

Вагітність пройшла добре і спокійно, і Аманда народила прекрасну Адалін. Відразу ж після пологів жінка зрадила дитину своєї улюбленої подруги.

Щастя родини не було меж! Вони так вдячні сестрі Рея, що вона пішла на такий благородний вчинок і подарувала їм промінчик сонця.

Зараз сестра чоловіка не в жарт говорить, що, якщо вони захочуть ще одну дитину, то вона готова знову допомогти.

Як ви думаєте, Аманда правильно вчинила? 

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі