«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Убито регіонала-втікача Олега Царьова, — соцмережі

«Убитий екс-регіонал Олег Царьов, який втік у Москву.Про це пише Руслан Смещук, посилаючись на джерело, яке отримало цю новину від адвокатів Єфремова», — написав користувач Богдан Амінів у Facebook.


Олег Царьов — російський іредент в Україні, підприємець, колишній політик в Україні. На даний момент переховується в Російській Федерації від слідства, провадженого Генеральною прокуратурою України за звинуваченням у державній зраді.

Неодноразово піддавався критиці за українофобію і сепаратизм, перебуває у всеукраїнському кримінальному розшуку.

 

3 червня 2014 року Верховна Рада України дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт («за» — 235 депутатів) та згоду на обрання стосовно народного депутата України О.Царьова запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою («за» — 226). Але пізніше він був випущений на волю.

26 червня 2014 року обраний «спікером парламенту» Союзу народних республік — об’єднання організацій ДНР і ЛНР, які Генеральна прокуратура України кваліфікує як терористичні. Має відношення до «Комітету порятунку України», створеного в Москві 3 серпня 2015 року колишніми високопосадовцями України часів президентства Януковича.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі