«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Україна отримає американські дизельні локомотиви

Американська компанія General Electric Transportation передасть Україні 30 дизельних локомотивів у межах проекту модернізації “Укрзалізниці”.

Про це йшла мова під час зустрічі посла України у США Валерія Чалого з виконавчим директором General Electric Рафаелем Сантаною, повідомляє Український світ з посиланням на Укрінформ.

“Сторони погодилися, що поставка перших 30 дизельних локомотивів серії “Evo” буде першим кроком для подальшого партнерства між Україною та компанією General Electric, що включатиме також співпрацю в енергетичній галузі, інфраструктурі та медицині”, – ідеться в повідомленні диппредставництво у Facebook.

Особливу увагу Чалий привернув до питання локалізації виробництва нових локомотивів та модернізації існуючого локомотивного парку на виробничих потужностях України.

ПАТ “Укрзалізниця” провела перемовини з американською компанією General Electric. За словами глави “Укрзалізниці”, вже у вересні-2018 у співпраці з General Electric почнеться масштабне оновлення рухомого складу української залізниці. Кравцов наголосив, що для УЗ співпраця з американським гігантом є стратегічним проектом, який дозволить частково вирішити питання дефіциту тяги вже у найближчий час.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі