«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

"Україна принизила їх і довела, що це не друга армія у світі"

У разі перемоги РФ в Україні може початися Третя світова війна, оскільки принижені росіяни захочуть довести, що вони мовляв дійсно "друга армія" світу.

Після поразки РФ у війни проти України реваншизм Кремля буде тільки "набухати".

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону.

"Якщо Росія не програє, то реваншизм, шовінізм російський будуть тільки набухати. Будуть ставати все більшими та масштабнішими. І війна третя світова, якої вони так бояться, точно буде. Тому що Росія буде нас ненавидіти значно більше. Тому що ми принизили їх. Ми довели, що це не друга армія у світі. І вони захочуть помститися нам", - заявив він.

За його словами, інтенсивні бої пов'язані з наміром РФ забрати частину територій. Зараз Росія зібрала достатньо ресурсів на сході Україні і поставила на кін усе, що було.

"Вони хочуть забрати хоча б частину нашої території. І тому там йдуть дуже інтенсивні бойові дії. Сьогодні говорити про те, що можна домовитися про якийсь договір, юридично, який фіксуватиме підсумки війни, неможливо. Паралельно з цим іде дипломатична робота на рівні політичних радників з точки зору, а які гарантії після війни", - сказав Подоляк.

Як повідомляв представник ГУР МО Вадим Скібіцький, війна в Україні може тривати до зими.

 

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі