«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Україна вшановує захисників Донецького аеропорту та всіх загиблих воїнів через російську навалу: День пам'яті подвигу "кіборгів"

Нагадаємо, що «Кіборгами» їх прозвали "гібриди" Путіна, які довго не могли повірити, що живі люди здатні так стійко захищати приміщення аеропорту. Героїчна оборона ДАПу тривала легендарні 242 дні і закінчилася підступник підривом будівель бойовиками, які проникли туди, попросивши припинення вогню нібито з метою евакуації загиблих та поранених.

Зокрема, перебуваючи у районі позицій підрозділів ЗС України, бойовики встановили вибухівку на елементи конструкції нового терміналу аеропорту, а потім підірвали, внаслідок чого бетонні перекриття та стеля у багатьох секціях будівлі обвалилися, ховаючи під собою українських захисників.

Оборона Донецького аеропорту запам'яталася легендарною фразою: «Кіборги вистояли, не встояв бетон», яка увійшла в історію разом із подвигом бійців ЗСУ.

За даними українського незалежного проекту «Книга пам'яті загиблих за Україну», оприлюднених у січні 2018 року, підтверджені дані щодо втрат українських військових за період 242 днів оборони Донецького аеропорту складають 101 особу загиблими. Ще 9 людей вважаються зниклими безвісти. А кількість поранених оцінюється у 440 осіб.

До речі, під час боїв за аеропорт було поранено колишнього народного депутата Дмитра Яроша, якого тоді від смерті врятувала каска. А днями Дмитру зробили операцію — лікарі буквально врятували руку радника головнокомандувача ЗСУ.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі