«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Українську колядку одночасно заспівають 30 міст.

12 січня відому українську колядку “Нова радість стала” заспівають у 30 містахта 5 країнах світу одночасно.

Організатори заходу – з Харкова. Тут подія відбудеться у межах Вертеп-фесту на площі Свободи у центрі міста, передає Укрінформ.

“Ми координуємося з іншими зимовими фестивалями, центрами культури інших міст з тим, щоб в один день і час – 12 січня о 14:30 – заспівати разом цю відому і улюблену колядку. Сподіваємося, що до її виконання у Харкові долучаться всі учасники вертеп-параду, і “Нова радість” прозвучить більш ніж у 1000 голосів. Хочемо, щоб вона звучала над Україною і захищала всіх як своєрідний купол добра і надії”, – заявила координатор Вертеп-фесту, який проводить благодійний фонд “Харків з тобою”, Олена Рофе-Бекетова.

За її словами, цього року акція охопить 30 міст і сіл України та п’ять інших країн – Великобританію, Австрію, Нідерланди, Польщу та Німеччину. “До події долучаться творчі колективи, громадські організації та державні установи з усієї України: від Львова, Івано-Франківська та Хмельницького до Полтави і Сум, а також Донецької та Луганської областей.

Цього року в акції візьме участь і молодь з Німеччини та Польщі. У польському місті Прошовіце за згодою місцевого муніципалітету співатимуть колядку на великому міському фестивалі”, – додала Олена Рофе-Бекетова.

Зазначається, що кожен охочий може стати організатором всеукраїнської акції в своєму місті.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі