«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Українців безкоштовно вакцинують від смертельної хвороби: що потрібно знати

За попередніми даними, в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун оголосила про початок безкоштовної вакцинації від кору дорослих в Україні.

"Зверніть увагу, особливо, якщо ви або ваші знайомі працюють у сферах охорони здоров'я, освіти, залучені до операції Об'єднаних сил або є студентами", - пояснила Супрун на своєму акаунті в Facebook.

Вона нагадала про потребу важливої процедури не тільки для дітей, як прийнято вважати, а і для дорослих українців: "Поступово ми охоплюємо щепленнями проти кору все більше дітей, проте через недостатній рівень вакцинації в попередні роки, багато дорослих людей так само вразливі до хвороби. Протягом 2018 р. українці, які є в групах ризику, та в їх колективі хтось захворів на кір, можуть вакцинуватися безкоштовно. Сподіваємося, що за цей час нам вдасться подолати спалах кору в Україні і створити захисний щит від хвороби", - коментує Супрун, посилаючись на Міністерство охорони здоров'я України.

Примітно, що всім, хто зафіксував у колективі спалах кору, Супрун порадила терміново звертатися до сімейного лікаря або терапевта.

За один тільки тиждень з 19 по 26 червня 2018 року в Україні на кір захворіло 1273 людини. З них 487 дорослих та 786 дітей. Це на 10% менше, ніж на тижні раніше.

При цьому на Волині майже тисяча хворих. Про це повідомляє прес-служба Центру громадського здоров'я МОЗ України. За 7 днів на Волині кір захворіли 997 осіб. З них 706 дітей. Всього ж з початку 2018 року кількість хворих зросла до 23 131 людини, з яких 9 327 дорослих і 13 804 дитини.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі