В травні я рoблю ЦE із свoїми вазонами, і цiле літо насoлоджуюсь красивим цвітінням і пишним листям
Догляд за кімнатними рослинами
Так само не останню роль відіграє температура і вологість в кімнаті. А щоб ваші квіти пишно, красиво росли і тішили око – дослухайтеся до порад досвідчених флористів! Ці рекомендації обов’язково допоможуть вам виростити прекрасний квітучий сад на підвіконні!
7 способів – вазони ростуть як на дріжджах. Флористи рекомендують!
Вода – основа життя усіх рослин. Для кожного виду рослин полив має бути індивідуальним. Так само кімнатні рослини обов’язково треба підгодовувати, якщо ви хочете красивого цвітіння і пишного листя.
Деревний попіл
Флористи рекомендують його для профілактики xвороб рослин. Найпоширенішим способом використання попелу з дерев є додавання його до рідини. Не велику кількість, зазвичай це 100-150 грам попелу розводять у відрі води, перемішують і готово. Застосовувати попіл не частіше 1 раз в місяць.
Цукор
Найбільш натуральний спосіб добрив для підгодівлі кімнатних квітів. Цукор розпадається на глюкозу і фруктозу. Саме глюкоза і творить дива. Вона є джерелом енергії усіх процесів життєдіяльності рослин. Для приготування такої підживи треба розвести 1 ст. ложку цукру в 0,5 літра води або просто посипати землю цукром в горщику, а потім полити.
Рицинова олія
Ідеально підходить для квітучих рослин. Знадобиться 1 чайна ложка олії на 1 літру води. При застосуванні засобу рослини швидше ростуть, красиво цвітуть і не хворіють.
Шкірка гранатів або будь-яких цитрусових
Так само цілюща і прекрасна підживка. Беремо шкірки будь-яких цитрусових і заливаємо їх водою, залишаємо на добу настоятися, і поливаємо.
Аспipин
Кожні два місяці додають до води пігулку аспipину. Одна пігулка на один літр води. Якщо виконувати цю умову, то рослини будуть стійкими до xвороб, а їх листя матиме насичений зелений колір. Окрім цього ще й збільшитися швидкість росту.
Сік алое
Це біогенний стимулятор рослинного походження. Він ідеальний природний стимулятор росту для рослин. Застосування соку допоможе виростити сильну і красиву рослину за короткі терміни. Приготування: в півтора літрі води розвести одну чайну ложку соку.
Молоко
Молоко рекомендують не лише для поливання (1 чайна ложка на 1 літру води). Так само ще розчином молока з водою можна протирати листя в співвідношенні 1:10. Змочивши ватний диск, готовою рідиною протирають листя один раз на тиждень. Листя блищатиме, чаруючи своєю красою і свіжістю.
Для того, щоб кімнатні рослини цвіли і розвивалися, необхідно проводити регулярне пересадження. При пересадженні рослини отримують поживні речовини, а при заміні землі – розвиток кореневої системи. Весна – найкращий час для цього.
Для успішного вирощування кімнатних культур правильне зрошення – одна з найважливіших умов.