«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

"Ви служите олігархам": Зеленський посперечався з Шустером під час прес-марафону

Президент України Володимир Зеленський розкритикував журналіста Савіка Шустера за те, що той "служить олігархам та дестабілізовує ситуацію в Україні". Суперечка сталася під час прес-марафону президента, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Відповідаючи на питання Шустера Зеленський зазначив, що оточення Ріната Ахметова втягує його у війну проти України та президента. "Ви можете не зі зла служити олігархам, Савіку, я вас не звинувачую, але ви служите. Ви виходите, говорите. Є багато маніпуляцій. Я вас не звинувачую, але ви є одним з дестабілізаторів в Україні. Ви берете одну тему, енергетичну – держава не закупила вугілля і т.п. Ви знаєте, що таке теплова генерація. Державі належить менше, ніж приватним структурам. Відповідальність за закупівлі лежить приватних структурах. Це повинна бути солідарна робота. Якщо я домовляюся на вищому рівні зі США, щоб припливло сюди 11 кораблів вугілля, якщо кажу, "нам давайте, а ДТЕК не давайте". Оце називається "об’єднані зусилля". Хоча ще вчора на вашому каналі я побачив: "Немає нічого", "Не готові", "Не закупили". Це ж війна, важко домовитися про це вугілля. Воно ж раніше імпортувалося з Росії", - висловився Зеленський.

Президент сказав, що розхитування ситуації всередині країни відбуваються у тому числі й завдяки Шустеру, як журналісту. "Завдяки вам це теж відбувається – ось це розхитування постійне ситуації всередині нашої країни", - сказав Зеленський.

Однак Шустер здивовано уточнив, яким чином він може бути причетний до дестабілізації ситуації в Україні.

"Завдяки засобам масової інформації. Тому що інформація доноситься до наших людей завдяки ЗМІ",- зазначив президент.

Зеленський додав, що не вірить ні в держперевороти, ні в те, що в цьому буде залучений Ахметов.

Шустер: "Якби він був таким дурним, напевно, він не був би таким багатим..."

Зеленський: "Савіку, у нас з вами різне ставлення з погляду розуму, інтелекту та грошей. Мій батько – професор, він небагатий чоловік. Я розумію, що ви багатий журналіст, я все розумію, але є журналісти – я перепрошую – але є журналісти, які не так фінансово забезпечені, як ви особисто, які є громадянами України, які не є резидентами інших країн. І я дуже поважаю їхню відкритість і, так би мовити, їхню журналістську етику, але вони теж розумні. Ну, я маю на увазі, що вони не дурніші за вас, ось про що я кажу".

Шустер: "Я багатий досвідом…".

Зеленський: "Можна, я відповім?".

Шустер: "Я дуже багатий досвідом. Дуже мало журналістів були в полоні Аль-Каїди, наприклад…".

Зеленський: "Я вважаю, що ви зараз просто змагаєтесь у якійсь незрозумілій мені – я відкритий – у риториці якійсь – я не розумію, навіщо. У вас є ваша програма – ви там у форматі монологу розповідаєте, хто ми, що ми та що відбувається в Україні. Мені здається, цього достатньо. А тут я готовий відповісти на будь-які ваші запитання".

Шустер: "Я вважаю себе, по-перше, європейцем…".

Зеленський: "А я вважаю себе українцем".

Шустер: "Ну і прекрасно. Теж частина Європи, правильно?".

Зеленського: "Так, абсолютно".

Після цього Шустер та Зеленський перейшли до питання, яке цікавило журналіста. Воно стосувалося зриву операції із затримання "вагнерівців".

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі