«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Від віку не залежить: Супрун показала українцям, як вберегти головне

Українці отримали нову порцію "корисних" порад від в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун. Чиновниця заявила, що втратити слух можна в будь-якому віці.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Супрун виклала відеозапис, який створили активісти громадської організації "Відчуй" і написала кілька рекомендацій про те, як не втратити слух.


"Тишу теж можна включити на повну гучність. У Києві слухачі Національної опери усвідомили, як це - поринути у світ без звуків. Акція відбулася за ініціативи громадської організації "Відчуй", яка займається допомогою для глухих. За статистикою ВООЗ - кожна десята людина у світі втрачає слух, зате половину усіх випадків втрати слуху можна попередити", - повідомила Уляна Супрун.

Вона зазначила, що 60% втрати слуху у дітей у віці до 15 років викликані причинами, які піддаються профілактиці. Діти можуть втратити слух через ускладнення, які викликають такі захворювання, як свинка, кір та краснуха.

"Але в групі ризику не тільки діти - слух може погіршитися в будь-якому віці. Піклуйтеся про своій слух - зробіть все, щоб зберегти його:

Вакцинируйте дітей згідно з календарем профілактичних щеплень (зокрема - щеплення від кору, краснухи і свинки).

Проходьте обстеження у лікаря і обстежте дітей, адже він, наприклад, може вчасно виявити отит у дитини і вчасно надати необхідну допомогу.

Застосовуйте ліки за призначенням та під контролем лікаря, адже деякі з них можуть мати негативний вплив на слух.

Уникайте негативного впливу гучних звуків і шуму. Наприклад, від обладнання на робочих місцях", - порекомендувала в. о. міністра.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі