«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Відмова від молока: що станеться з вашим організмом

Про шкоду і користь молочних продуктів сказано чимало, та все ж, це питання досі залишається одним з найважливіших у медицині та нутриціології. Напевно, ви вже чули про книгу «Китайське дослідження» Коліна Кемпбелла, яка перевертає звичний погляд на молочні продукти.

Якщо ні - ніколи не пізно ознайомитися з цією інформацією, щоб краще розуміти вплив тих чи інших речовин на організм, а потім зробити власні висновки. Якщо ви плануєте назавжди або на якийсь час відмовитися від «молочки», слід ретельно скласти раціон: продумати, яким чином отримувати вітаміни D і В12, білок і кальцій. Можливо, перед прийняттям такого рішення варто проконсультуватися з кваліфікованим лікарем, який стежить за останніми науковими дослідженнями. І, звичайно ж, прислухатися до власних відчуттів і власного тілу. Швидше за все, воно буде вам вдячне (як і у випадку з відмовою від алкоголю, цукру або глютену). Відмовившись від «молочки», ви можете помітити такі зміни:

Ваше травлення стабілізується

За даними Національної бібліотеки медицини США, 65% світового населення відчуває труднощі з засвоєнням молочних продуктів. Це викликано тим, що в молоці тварин містяться вуглевод лактоза і білок казеїн, які не призначені для людського організму. Через це, навіть якщо у вас не встановлена непереносимість лактози, ви можете відчувати неприємні відчуття після вживання молочних продуктів (наприклад, здуття та інші проблеми з травленням).

Покращиться стан вашої шкіри

Як правило, у тваринному молоці містяться гормони (а іноді і цукор), які можуть впливати на загальний гормональний фон людини, викликаючи різні проблеми, в тому числі, зі шкірою. І це - тільки одна з причин. Більшість людей, які відмовилися від вживання молочних продуктів, помічають значні поліпшення вже після місяця безмолочної дієти - шкіра стає більш зволоженою, проходять акне, висипання та почервоніння. А зайва набряклість починає зникати вже через тиждень. Відмова від «молочки» може також зменшити прояви псоріазу та екземи.

Стабілізується настрій

Ми вже говорили про те, що в молочних продуктах містяться гормони: прогестерон і естроген. Виробники запевняють, що їх концентрація невисока (чим вище жирність продукту - тим більше концентрація). І все ж, навіть невелика кількість гормонів, які потрапляють в організм ззовні, може впливати на хімічні процеси і викликати перепади настрою.

Покращиться загальне самопочуття

Колін Кемпбелл, автор книги «Китайське дослідження», пов'язує розвиток (а часом і виникнення) безлічі захворювань саме з вживанням молочних продуктів. У свою чергу, відмова від них може стабілізувати стан і значно зменшити прояви деяких хронічних хвороб. Крім того, «молочка» є слизоутворюючим продуктом. Якщо ви схильні до застудних захворювань або хворієте прямо зараз, спробуйте виключити з раціону молочні продукти хоча б на кілька днів - ви одразу помітите різницю.

Ви можете схуднути

Якщо заміните піцу, пасту з сиром і недільний чізкейк більш здоровою і поживною їжею. З цієї ж причини, а також через відсутність «важкості» в животі (та інших вищезазначених проблем з травленням) ви будете відчувати себе більш енергійно.
Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі