«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Військовий експерт спрогнозував, чи може у Росії закінчитися зброя

Військовий експерт Володимир Мартиненко вважає, що в Росії може закінчитися зброя. Статися це може досить швидко. А виробляти нове у Москви немає ресурсів через санкції.

 

Таку заяву Мартиненко зробив у підкасті "Україна24".

Він зазначив, що українська армія отримує нове озброєння вже досить довго.

"Ми його отримуватимемо і далі. За відгуками з фронту, ця зброя дуже сильно допомагає нам знищувати ворога. Це високоточна зброя, яка б'є конкретно в ціль", - пояснив Мартиненко.

Військовий експерт припустив, що зброя в окупантів може закінчитися і незабаром.

"Я маю велику надію, що цей металобрухт закінчиться вже досить скоро. Тим не менш, якщо ми подивимося на ту щільність ракет і снарядів, які викидають у бік наших захисників російські окупанти, вона, звичайно, величезна. Їх дуже багато. Багато настільки, що ми насилу справляємося від них відбиватися", - визнає Мартиненко.

У той же час, він пояснює, що це не високоточна зброя, вона просто стріляє у певний бік.

"Та воно несе смерть. У мене є великі очікування того, що воно вже дуже скоро почне закінчуватися. Тому що виробництво цього озброєння має величезні проблеми через санкції", - додав Мартиненко.

Він також зазначив, що зброя, яка постачається нам західними партнерами, допомагає знищувати склади з російським озброєнням та у такий спосіб зменшувати кількість обстрілів наших військовослужбовців.

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний підтвердив, що американські реактивні системи залпового вогню M142 HIMARS вже працюють на користь оборони України та показав відео їх роботи.

Також ми писали, що військовий експерт Олег Жданов розповів, на яких напрямках ЗСУ застосовуватимуть американські РСЗВ.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі