«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Волинянин вирощував коноплю на балконі

Волинянина звинувачують у викраденні ноутбука вартістю 8699 гривень, у зв’язку з чим було проведено обшук у його помешканні, та виявлено на балконі 15 кущів коноплі.

Про це йдеться у вироку Іваничівського районного суду Волинської області від 13 квітня, - повідомляють Волинські Новини.

Як вдалося встановити під час судового засідання, 11 травня 2016 року обвинувачений викрав з вітрини магазину ноутбук Asus Eeebook Е502МА» вартістю 8699 гривень, чим спричинив потерпілому матеріальну шкоду на вказану суму.

Окрім того, 6 червня під час проведення обшуку в його помешканні було виявлено та вилучено 15 кущів рослинного походження зеленого кольору, які, згідно з висновком експерта, є рослинами роду коноплель. Чоловік посіяв та вирощував їх приблизно з квітня 2016 року без належного на це дозволу для власного вживання без мети збуту.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений свою винуватість у вчиненні інкримінованих йому злочинів не визнав та показав, що, можливо, в день вчинення крадіжки він дійсно і заходив в магазин, з якого зник ноутбук, однак крадіжки ноутбука не вчиняв. Що стосується виявлених у нього на балконі наркотичних рослин, то він сказав, що їх не вирощував.

Зокрема, чоловік не заперечив, що вони росли в нього на балконі, однак про те, що це наркотичні рослини, а саме коноплі, він не знав. Він стверджував, що насіння потрапило в землю випадково, а в горщиках на балконі він посіяв розсаду овочів, насіння яких придбав на ринку.

Хоча обвинувачений свою вину не визнав, однак його вина повністю доведена дослідженими в судовому засіданні доказами. Зокрема, свідки впізнали в ньому особу, яка здійснювала крадіжку.

Відтак, суд визнав його винним та призначив покарання у виді позбавлення волі нас строк 1 рік.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі