ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Волинські спортсмени стали призерами чемпіонату України

Ковельські спортсмени здобули «бронзу» на чемпіонаті України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок віком до 23-х років.

Змагання відбувались у місті Полтаві. У складі збірної Волині Ковель місто представляли четверо вихованців ДЮСШ управління освіти. Про це пише Волинська правда, посилаючись на повідомлення на сайті Ковельської міської ради.

Успішно виступили Анастасія Падошик та Тимур Романюк, які у своїх вагових категоріях – відповідно 50 і 79 кг вибороли бронзові нагороди та підтвердили звання майстра спорту України.

Ще одна ковельчанка Тетяна Савенюк зайняла п’яте місце. Готували спортсменів до чемпіонату тренери Олег Стус та Ігор Падошик.

У командному заліку серед жінок волинянки на 4-му місці, серед чоловіків – на 13-му.