ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Волинські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті Україні

Легкоатлетичний сезон-2018 стартував минулого тижня в Сумах. Волинські спортсмени вже звично підтвердили свій високий рівень і наша збірна виборола високе 10-те загальнокомандне місце в Україні.

Як повідомляють Волинські новини, в естафеті 200+400+600+800 метрів Євген Гуцол, Данило Даниленко, Микола Пацула та Анатолій Синянський майже на 4 с випередили дніпрян. Крім того, Євген Гуцол на 800-метрівці виборов ще одне золото чемпіонату (1.50.56 хв.

Марія Філюк прийшла на фініш другою в заході на 5 000 м у спортивній ходьбі. Ще троє наших легкоатлетів фінішували за крок від п’єдесталу. Четверті місця – у Сергія Березюка на 3 000 м, в Іванни Кух у стипль-чезі на 2 000 м і в Сергія Сусика у спортивній ходьбі на 5 000 м. А Березюк зумів бути шостим у фіналі на 1 500 м.

Відзначимо й високі п’яте і сьоме місця 18-річної Яни Фарини та 15-річної Дарії Касян у спортивній ходьбі – вони вперше змагалися на дорослому чемпіонаті України.