«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Вперше свекруха до нас в гості приїхала. Усі чекали, що щось привезе, а вона нас справді здивувала

Вісім років тому ми з чоловіком прийняли важливе рішення – переїхати до столиці. Дмитрові запропонували гарну роботу, а я також в Києві мала більше перспектив. Усі нас підтримували, лишень свекруха була проти:

 – Що ви там будете робити? А мені хто допомагатиме?

 – Мамо, тобі всього 58 років, ще молода, – заспокоював неньку Дмитро.

Тож ми переїхали й жодного разу не пошкодували. Навіть в перші місяці війни залишались у столиці. Досі придбали однокімнатну квартиру на околиці міста. Підростає й наша донечка Аліна. Їй вже 4 роки. В рідне місто приїжджаємо вкрай рідко. І страшенно сумуємо, особливо за домашніми продуктами.

І ось нещодавно свекруха сказала, що хоче приїхати обстежитися нормально. Звісно, ми її підтримали. Сказали, що може зупинитися у нас і всюди відведемо.

Готувалися до приїзду Марини Іванівни дуже ретельно. Я кілька днів прибирала, купила безліч делікатесів, напекла домашніх пирогів. І не буду приховувати, ми розраховували, що вона привезе щось і нам смачненьке. І ось свекруха з’явилась на порозі з однією своєю сумкою.

 – Я нічого не брала. У вас в столиці ж все є!

 – Як навіть бринзи? А домашньої ковбаски? А грибочків?

Це нас шокувало, адже Марина Іванівна має невеличке господарство і часом навіть продає продукти на ринку. Дмитро не стримався, виказав своє розчарування. 

 – Я не можу носити торби, зрозумій! Я взагалі нічого майже не брала, вирішила, що ви дасте.

А тоді я дізналась, що вона навіть одягу собі не взяла. Довелося мені свій давати. Ні зубної щітки, ні шампуню, ні домашнього халата. Онуці такого нічого не привезла, хоча й бачить її раз на рік. Звичайно, я не могла це так залишити. Придбала їй все необхідне. Подумала, що матиме гарні спогади. Все ж це мама мого коханого чоловіка. 

Але далі був ще один удар. Напередодні обстеження під час вечері Марина Іванівна заявила:

 – Дмитрику, але ж ти оплатиш всі аналізи та процедури? У мене зовсім грошей нема.

Чоловік погодився, а мене вже розпирало від люті. Ну як так, їхати до столиці на обстеження, нічого не привезти, ще й гроші просити? Свекруха нам ніколи фінансово не допомагала, хоча й знала, як нам не просто. Мої батьки перші чотири роки щомісяця гроші висилали. Я не витримала:

 – Послухайте, ну це вже занадто. Чим ви думали, як сюди збиралися?

 – Я думала, що маю дітей, котрі подбають про свою маму!

 – Ми ж не багатії, а звичайні люди, котрі багато і важко працюють. А ще й дитину мають! Хоч онуці своїй могли б щось купити.

Посварились ми страшенно. Дмитро на мене образився. Не знаю, як далі бути. Невже правда не на моєму боці?

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі