«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Всесвітній день боротьби з дитячою працею — 12 червня

Свято було встановлено за рішенням Міжнародної організації праці, яка бореться з проявами експлуатації дітей на різних рівнях.

Експлуатація дітей в сучасному світі вельми поширене явище. Досить часто виробники різних товарів (одягу, побутової хімії, засобів особистої гігієни тощо) для максимальної економії на працівниках використовують дитячу працю. Згідно з показниками за останній рік у світі понад 200 млн. працюючих дітей, причому половина з них відбуває свій робочий день в небезпечних для життя умовах, інформує Ukr.Media.

Робота в дитячому і юному віці абсолютно не залишає часу на навчання, саморозвиток, більшість дітей не отримують належної уваги від батьків. Для того щоб звернути увагу громадськості та керівних органів більшості держав на проблему було засноване міжнародне свято.

Історія

Історія свята починається з 1997 року. Тоді на двох конференціях в Осло та Амстердамі, представниками різних правозахисних організацій вирішувалася проблема про масову боротьбу з дитячою працею. І тільки через п'ять років у 2002 році Всесвітньою організацією праці було засноване свято, метою якого є викорінення дитячої праці в усьому світі.

З моменту розвитку свята велика кількість проблем була вирішена, всім нужденним надана допомога, ліквідовані найгірші форми дитячої праці.

Щорічно тема святкування змінюється, тим самим охоплюючи усі спектри проблем.

Традиції

В цей день всі заходи проводяться з метою висвітлення проблем дитячої праці перед громадськістю, а шляхом флешмобів і протестів залучається увага урядових органів до вирішення проблеми. В місцях масового зосередження проходять благодійні акції, виручені кошти з яких відправляються на допомогу постраждалим від цього явища.

Засоби масової інформації показують документальні фільми про дитяче рабство. Журналісти проводять репортажі, розповідаючи про жертви. Фахівці дають слушні поради про те, як не допустити розвиток малолітньої праці в своєму регіоні.

Проводиться безліч регіональних і міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів, за якими обговорюються нагальні проблеми. Експерти діляться напрацьованим матеріалом за рік, вживаються заходи з викорінення дитячої праці в усьому світі. Свято було встановлено за рішенням Міжнародної організації праці, яка бореться з проявами експлуатації дітей на різних рівнях.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі