«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Заборона російськомовної музики. Сердючка здивувала своєю позицією

Вєрка Сердючка має переважно російськомовний репертуар, але заборона на його виконання не злякала артистку

 

Андрій Данилко, який виступає перед публікою в образі Вєрки Сердючки, підтримав заборону в Україні російської музики. Про це він сказав у інтерв’ю «Фактам ICTV».

Зокрема, артиста попросили прокоментувати дії мера Івано-Франківська, який раніше заборонив виконувати російську музику на вулицях міста.

«Це правильно. Все загострено. Наші бабусі, які були в німецькій окупації, вони німецьку мову навіть чути не могли. Настільки вона викликала страх. Мер вчинив абсолютно правильно», – сказав Данилко.

Як відомо, Івано-Франківськ став одним з перших міст, де влада офіційно заборонила виконання російських пісень в публічних місцях. Цьому рішенню передував Після цього чоловік вдарив музиканта і останній впав на асфальт.конфлікт у центрі міста, коли перехожий попросив вуличних музикантів не виконувати російську музику. 

Нагадаємо, вчора, 19 червня, Верховна Рада ухвалила закон про заборону виконання російської музики в українських медіа та громадському просторі. «За» проголосували 303 народних депутатів.

Також парламент заборонив імпорт та розповсюдження книг та іншої видавничої продукції з РФ, тимчасово окупованих нею територій України та з Білорусі.

Також нагадаємо, що раніше Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки виступив перед військовослужбовцями та робітниками критичної інфраструктури. Артист разом із учасниками команди у камуфляжних куртках урочисто спустилися на концертний майданчик, обладнаний на платформі метро. Протягом виступу Сердючка танцювала, а наприкінці номер зірки прикрасили піротехнічними ефектами. 

Раніше артист Андрій Данилко записав першу за 20 років україномовну пісню. Причому у тексті є слова про окупований росіянами Крим.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі