«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Замість каси – трилітрова банка, замість продавця – ваша совість! На Львівщині садівник відкрив унікальний магазин!

Мальовниче село Банюнин, що на Львівщині, віднедавна стало відомим на всю Україну. А все завдяки місцевому фермеру Михайлові Костюку.

З першими днями весни пан Михайло відкрив унікальний магазин – без продавця та без каси. Точніше, замість каси тут – трилітрова банка! Через село Банюнин проходить Київська траса, саме при ній садівник відкрив свій “магазин довіри”. В асортименті – соковиті яблука, груші, перша полуниця, варення, компоти, різноманітні квіти, саджанці дерев ( а їх у фермера більше 100 видів).. Улюбленою справою пана Михайла є вирощування горіхів (понад 800 видів). За квітковий прилавок відповідає дружина садівника, пані Галина. Понад 400 видів троянд жінка самостійно вирощує на своїй ділянці.

Свій магазин Михайло Костюк відкрив минулого року. Врожай яблук торік був дуже щедрим, за сезон садівник продав понад 100 тонн яблук..

Беру доню і йду в імпровізований магазин. Бачу як біля прилавків зупиняються одна за одною машини. Люди спершу дивуються, шукають продавця, а коли розуміють, що його нема, то самостійно вибирають товар, важать та кидають гроші в банку.

Поки ми набираємо собі яблук, приїжджає Михайло, щоб докласти товар, перевірити чи все добре. Питаю чи не боїться крадіжок. Михайло сміється і жартує “головне, щоб жінку не вкрали”. Він дбайливо поправляє “вітрини”, помагає нам вибрати найсмачніші яблука. Доня допомагає мені їх зважити, та запихає гроші в банку.

Вдома пробуємо всією родиною. Якщо чесно, я не дуже люблю яблука, але цього разу вони смакують по-особливому. Я згадую спрацьовані руки садівника і те, з якою любов’ю він відноситься до цієї важкої роботи.. Запашні яблука зникають за кілька годин. Завтра підемо знову.

 

автор – Ольга Кептанар

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі