«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Заради грошей готовий на все? Володимир Остапчук у День пам'яті жертв Голодомору виступав на гучній вечірці

Відомий український шоумен Володимир Остапчук потрапив у скандал. Так, блогери у День пам'яті жертв Голодомору влаштували гуляння у Львові. Вони зібралися з нагоди дня народження Олександра Заліска, передають Патріоти України.

Світлини та відео з вечірки розлетілися Мережею. Втім, юзерів обурила така поведінка блогерів. Зокрема, Володимир Беньо на своїй сторінці у Facebook зазначив, що всім свідомим українцям, міжнародним і українським брендам, що платять їм за дописи, репости, реклами, беруть участь в їхніх розіграшах, має бути соромно.

 

"Невеличке чтиво про моральну убогість і духовний кретинізм людей, яких створили маси. В день пам'яті жертв, замордованих штучно створеними кривавим режимом Голодоморами в Україні 1921-22 рр., 1932-33 рр., 1946-47 рр., зробили у Львові, в об'єкті національної спадщини, Будинку вчених, за 500 м від пам'ятника, де сотні львів'ян всіма сім'ями водночас йшли ставити лампадки та свічки пам'яті, те, за що соромно має бути всім свідомим українцям", - написав Володимир.

До слова, ведучим дійства був Володимир Остапчук. Так, шоумен вів БДСМ-вечірку з різними вульгарними конкурсами та непристойними танцями.

 

Володимир поки не коментував цей інцидент. А от Заліско, який організував вечірку, зазначив, що 27 листопада – це його день народження, і він святкує його кожного року.

 

"Жодного року це не турбувало нікого. Так чому турбує цього року? Чи може насправді не турбує? А це черговий привід звинуватити когось в чомусь? Я дійсно поважаю людей, які дійсно вшановують пам'ять жертв голодомору. Ставлять свічку і свідомо думають про це. Але таких меншість. І вони тут не кричать. Вони щиро роблять те, що їм велить серце", - прокоментував Заліско.

 

До слова, на святкуванні також були присутні Олександр Волошин, Саша Бо, Богдан Шелудяк, Наталі Литвин та інші.
ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі