«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Згортання реформ Зеленським - ні до чого: Кулеба назвав головну перешкоду вступу України в ЄС і НАТО

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що головною перешкодою для вступу України в ЄС і НАТО є бачення окремими країнами цих союзів нашої країни крізь призму їх відносин з Росією. Про це міністр заявив в інтерв’ю німецькому виданню Die Zeit, переклад якого приводить прес-служба МЗС.

Кулеба висловив упевненість, що членство України в ЄС і НАТО – це питання часу, оскільки наша країна – природна частина європейськї і євроатлантичної спільноти.

“Ми розуміємо, що в ЄС існує певний скепсис щодо подальшого розширення. І що країна має відповідати всім Копенгагенським критеріям, яких ми досягнемо. Втім, не це головна перешкода для нашого членства в ЄС”, – сказав міністр.

За його словами, головна перешкода – “те, що окремі країни НАТО і ЄС досі дивляться на Україну крізь призму своїх відносин з Росією”. Кулеба закликав спільноти сприймати Україну за її власними якостями і чеснотами, тому що вона на це заслуговує.

“Відносини з Росією – це одне, відносини з Україною – це інше”, – підкреслив міністр.

Кулеба також наполягає, що ЄС і НАТО повинні надати чітку дорожню карту для майбутнього членства української держави в двох блоках.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі