«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Жданов: Путін задумався про транзит влади. Президентом може стати син Патрушева

На тлі повідомлень про погіршення стану здоров'я президента РФ Володимира Путіна глава Кремля зараз думає про дві речі – чи встигне він відтворити Радянський Союз і про транзит влади в РФ.

Таку думку в інтерв'ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону висловив український військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов.
"Він [Путін] думає, перше – про те, встигне він чи не встигне втілити свою мрію у життя, а це – відтворення Радянського Союзу в будь-якій інтерпретації. І тут для нього камінь спотикання – це ми, Україна. Він навіть із Білоруссю особливо не поспішає, не сильно там уже тисне на [самопроголошеного президента республіки Олександра] Лукашенка, – сказав Жданов. – І останнім часом, судячи з його вчинків і висловлювань і судячи з тієї інформації, яка йде з РФ, я думаю, що він таки задумався про транзит влади. Тому що ця інформація про рокірування... Знову з'явилася ідея створення Держради та перехід Путіна на посаду в Держраді".
Відповідно, очоливши Держраду, Путін має оголосити позачергові вибори президента Росії, додав експерт.
"[Секретар Ради безпеки Росії Микола] Патрушев пропонує свого сина [Дмитра] – міністра аграрної політики на сьогодні. І водночас для того, щоб збалансувати владу в країні, він пропонує посаду голови партії "Единая Россия" [дочці Путіна Катерині] Тихоновій... Типу в неї в руках законодавча влада, а в нього буде в руках виконавча влада в особі президента. А Путін тим усім кермуватиме, очолюючи Держраду", – наголосив Жданов.
Водночас Патрушев страхуватиме Путіна, очолюючи Раду безпеки РФ, резюмував український військовий експерт.
ВІДЕО

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі