«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Жданов розкрив план Росії щодо захоплення Молдови

У найширшому місці територія Придністров'я становить 34 км

У Молдові війська Росії вже збудували систему блокпостів. / Фото: Колаж: Сьогодні

У Молдові російські окупанти вже побудували систему блокпостів. Водночас війська Росії чекають на підкріплення з боку моря.

Про це військовий експерт Олег Жданов сказав телеведучому Володимиру Полуєву на YouTube-каналі "Україна24".

Право сервітуту

"Без цього (підкріплення – ред.) все, що вони можуть – тільки розгойдувати ситуацію в самій Молдові, – або терористичними актами, або демонстраційними діями", – зазначив він. 

За словами експерта, в найширшому місці територія Придністров'я становить 34 км. ЗСУ за дальністю стрілянини можуть покривати всю територію Придністров'я:

"Тому без підкріплення ворог не зможе пробитися або завдати нам військової шкоди. З політичного погляду я б на місці російського Генштабу захоплював Молдову". 

Жданов переконаний, що якщо підкріпленню вдається прорватися в цей регіон, то політичне захоплення Молдови, її примус до капітуляції та договір із Росією – логічний сценарій. Тоді Росія може вимагати право сервітуту.

"Є таке в міжнародному праві визначення: коли країна перебуває в анклаві, суміжні держави повинні надати коридор для зв'язку з цією країною. Це схоже на ситуацію в Азербайджані або з територією Карабаха, з Вірменією. У них двосторонні коридори. Найімовірніше, саме такий варіант РФ планує провернути в Україні", – розповів експерт. 

Також Жданов підкреслив, що поки ЗСУ утримують контроль над островом Зміїний, Росії це не вдасться.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі