«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Знаки Зодіаку, яких чекають доленосні події в серпні 2019

У серпні доленосні події прийдуть до різних знаків Зодіаку в різних астрологічних іпостасях.

1. Аспекти Урану, які увійдуть у ваше життя імперативно і не запитають на цей рахунок вашої думки. Вони завжди приносять форс-мажорні ситуації, кардинально змінюють життя на краще або на гірше. Але оскільки зараз ми говоримо про доленосні (з позитивним відтінком), а не про фатальні події, то будемо розглядати тільки гармонійні аспекти Урану, інформує Ukr.Media.

2. Аспекти Юпітера. Завдяки їм ваше життя покращиться без всяких зусиль з вашого боку. Для вас відкриються нові можливості. Чогось стане більше. Вплив Юпітера буде пов'язано з добробутом, успіхом і багатством. Але, оскільки Юпітер, на відміну від Урану, нікого в рай силою не заганяє, люди часто ставляться до його дарів легковажно і упускають щастя. Не робіть так!

3. Молодик. Він закладе новий виток розвитку. Ви отримаєте можливість розвинути далі якусь сферу життя або просунути вперед рішення насущного питання. Цей астрологічний вплив більше всіх інших вимагає вашої усвідомленої участі. А особливість серпня в тому, що в цьому місяці — два Молодика, а значить, ви двічі зможете змінювати своє життя!

Давайте подивимося, для яких знаків серпень буде доленосним.

1 серпня — молодий Місяць у Леві відкриє Левам шлях до саморозвитку, самостійності, незалежності і самореалізації.

5-9 серпня — трин Сонця, Венери і Юпітера у Леві принесе велику фінансову удачу або удачу в любові Левам, Тельцям, Терезам і Стрільцям.

21 серпня — трин Меркурія і Юпітера в Леві подарує корисні знайомства, хороші новини або вдалу поїздку Левам і Стрільцям, та загальну успішність — Близнюкам і Дівам. 26-31 серпня — Уран почергово аспектує Венеру, Марс і Сонце, і навіть робить трин до Молодика. Раптова удача в ці дні чекає Овнів, Тельців, Раків, Львів, Дів, Терезів і Водоліїв.

Молодик 30 серпня роздасть щасливі зміни і нововведення так:

ОВНИ Раптово зміняться на краще робочі обов'язки, умови праці і стосунки з колегами.

ТЕЛЬЦІ У вас буде несподівана пригода, розвага, свято, романтична авантюра, раптове щасливе побачення.

БЛИЗНЮКИ Вас чекає миттєва зміна на краще в домашніх і сімейних справах.

РАКИ Буде несподівана поїздка. З'явиться нове коло спілкування, зміняться на краще відносини з братами-сестрами і сусідами.

ЛЕВИ Раптово відкриються нові фінансові перспективи. З'явиться новий спосіб заробітку або джерело доходу, нова річ.

ДІВИ Ви миттєво і різко матимете шанс на повну свободу від людей і зобов'язань перед ними. Відкриються нові можливості для самореалізації.

ТЕРЕЗИ Можлива щаслива поїздка в монастир або ще якесь закрите від відвідувань місце. Полегшиться доля тих, хто знаходиться в ізоляції (лікарні, в'язниці).

СКОРПІОНИ У вас несподівано з'явиться новий друг або ціла група людей, які поділяють ваші інтереси.

СТРІЛЬЦІ У вас відбудуться позитивні нововведення на роботі. Можливий перехід на нову роботу, щасливе працевлаштування, початок нового витка в бізнесі, робота над незвичайним проєктом.

КОЗЕРОГИ Несподівано складеться поїздка закордон або зав'яжуться ділові, особисті або дружні стосунки з іноземцем.

ВОДОЛІЇ Вам зроблять цікаву комерційну пропозицію.

РИБИ У вас відбудуться позитивні зміни в особистому та діловому житті — ви звільнитеся від непотрібних відносин або раптово вступите в нові відносини. Можлива цікава ділова пропозиція, можливість швидко укласти угоду.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі