«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

4 випадки, коли людство було на порозі смерті

Людство цілих 4 рази стояло на порозі повного знищення тільки за останні півтора століття. Можна сказати, наш вид врятувало справжнє диво — цікаво, що багато хто навіть не здогадується, якою була найбільша небезпека.

В розпал Карибської кризи, 28 жовтня 1962 року, до однієї з американських баз тихоокеанського флоту надійшов наказ про негайну ядерну атаки СРСР. Капітан Вільям Бассет, який перебував на чергуванні, просто не міг повірити своїм очам, підозрюючи помилку. Але часу роздумувати вже не було: якщо ядерна війна справді почалася, то зволікання буде просто смертельним.

Бассет взяв на себе колосальну відповідальність, вирішивши не віддавати наказу на атаку. Згодом з'ясувалося — у документі і справді закралася помилка.

І це тільки один випадок! Подивіться відео і дізнайтеся ім'я людини, яка врятувала світ від ядерної війни.

Вчені проаналізували кліматичні зміни і зробили висновок, що дата загибелі людства насправді значно ближче, ніж передбачалося раніше. Всі жителі Землі відчули на собі зміну клімату, адже в різних частинах нашої планети синоптики фіксують рекордні для цих територій температури.

На півночі відзначають нестандартну спеку, а на півдні часто випадає сніг, якого місцеві мешканці раніше ніколи не бачили. За словами вчених, кінець світу стрімко наближається. Катастрофа станеться не зараз, люди ще довго будуть боротися з природними силами, але в підсумку зазнають нищівних поразок.

Визначена нова дата апокаліпсису. Зараз екологи говорять про шкідливий вплив на озоновий шар автомобільних викидів, а багато держав світу прислухалися до слів експертів і скоротили негативний вплив заводів на навколишнє середовище.

Позитивний результат від цих дій реально існує, але його недостатньо, щоб врятувати людство. Також портал повідомляв про те, що сценарій знищення всього живого у Всесвіті вже написаний і людство чекає страшний кінець. Про це розповіли вчені, додавши, що пропадуть навіть чорні діри, поглинувши все навколо.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі