«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Бережіть пальчики, або чому британська принцеса не робить гель-лак?

Гель-лак – особливий спосіб манікюру, став шалено популярним через свою практичність.

Після однієї процедури, привабливі ручки тішать свою красуню тижні чи навіть місяць. Гель-лак тримається нігтиків, не треба боятися, що лак відлущиться, не потрібно робити додаткові чистки кутикули, не потрібно підстригати нігті. Ефектно, красиво і не дуже дорого, а дівчата тішать різноманіттям кольорових нігтів.


У тренді в цьому сезоні популярні для осені гель-лаки темних кольорів: бордових, фіолетових, сливових. Актуальними залишаються і розмальовані нігті. У тренді квіти, геометричні фігурки, нігті різної форми, кольорів і покриття від глянцу до матового.

Фантазія майстра вітається, а дівчата конкурують у кого красивіші нігтики. Ціла індустрія гель-лаків панує на ринку, і пропонує жінкам доступну вроду рук. Але.. є причини, через які наприклад британські принцеси ніколи не роблять гель-лак нігтів. Тому ми поговоримо про безпеку манікюру гель-лаком.
Стилісти Принцеси Кейт Мідллтон дотримують суворого етикету краси не порушуючи правил Букінгемського палацу. Нігтики принцеси завжди почищені від кутикули, мають довжину півтори міліметра над основою і покриті безбарвним, або злегка підбіленим лаком. Ніколи принцеса Кейт Мідллтон не носить манікюр з гель-лаку.

Можливо, вона знає про шкоду, яку несе в собі гель - індустрія? А може просто культивує природню красу, і це правильно.
Адже, природність і натуральність – завжди в тренді, а гель-лак справді може нанести непоправної шкоди Вашим нігтикам. Чому? Сам гель-лак по своїй структурі шкідливим не є. Ніготь під гель-лаком захищений від зовнішніх травмувань і з часом відростає. Небезпека захована у самій процедурі нанесення та зняття гель-лаків. Річ у тім, щоб нанести гель-лак, майстер манікюру має відшліфувати поверхню Вашої власної нігтьової пластини, тобто зняти один верхній її природній шар. Товщина людського нігтя не просто так закладена природою, і якщо її зчищати, це може мати фатальні наслідки, про що поговоримо нижче.

Так само, щоб зняти гель-лак спеціальним шліхувальним приладом, доводиться зняти і шар здорового нігтя. За кілька таких безперервних процедур, нігтьової пластини на пальцях рук може просто не залишитися. Вона стає тонка, нігті нестерпно болять, і запалюються, а під тонким шаром видно, навіть, крововиливи. Дати раду з такими наслідками гель - манікюру, - неможливо.

Треба чекати поки повністю відростуть здорові нігті. Ані прийом таблеток кальцію, ані лимонні ванночки рук, не зроблять ваші знищені нігті твердими. Причина одна: ніготь – це не що інше, як кісткова рідина, яка витікає з нашого тіла і формує захист наших пальчиків. Якщо її знищити, вона не наросте знову. Це як зламаний зуб, якого не повернеш.

Доведеться чекати два, три місяці на нові власні нігті. Тому добре подумайте, перш ніж ризикувати. І пам’ятайте, акуратні натуральні нігтики завжди виглядають привабливо, і красивіше, аніж грубі нарощені пластинки, схожі на пластмасу. Краса - це натуральність і розкіш, яку цінують, навіть, Принцеси.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі