«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Чи здатен Трамп примусити Путіна піти з України? (ВІДЕО)

У США знову офіційно засудили підтримку Росією тих, хто воює у незаконних збройних формуваннях на Донбасі. Відповідну заяву у мережі Twitter зробила речниця Держдепартаменту Гізер Науерт. Раніше президент США Дональд Трамп заявив в інтерв’ю телеканалу FoxNews: «Якби Володимир Путін сидів зі мною за столом, я б йому сказав: «Зробіть мені послугу. Ви можете забратися геть з України? Забирайтеся з України». Щоправда, за твердженням американської інтернет-медіакомпанії «BuzzFeed News» із посиланням на джерела у дипколах, Трамп під час вечері з лідерами G7 на саміті в Канаді заявив нібито інше: «Крим російський, бо там усі говорять російською».

Таку заяву ані Трамп, ані офіційні представники США не підтвердили. У Держдепартаменті США наполягають, що «Крим – український і санкції проти Росії будуть доти, доки Крим не повернуть Україні.

Чи здатен Трамп примусити Путіна піти з України? Чи під час очікуваної зустрічі з російським колегою Трамп поступиться Путіну щодо України? Учасники програми «Ваша Свобода»: Микола Бєлєсков, заступник директора Інституту світової політики; Дмитро Некрасов, російський економіст; Світлана Заліщук, народний депутат України, член комітету у закордонних справах.

Ведучий: Олександр Лащенко.

 

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі