«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Чому жінці в жодному випадку не можна стригти свого коханого

Згідно з повір’ям, стрижка волосся є таїнством, адже волосся людей володіє силою, здатною захистити від негараздів і допомогти впоратися з труднощами. Існує безліч прикмет про волосся, і експерти пропонують розібратися з головною: чи можна жінці стригти волосся коханого чоловіка.

Чоловічі стрижки в більшості своїй набагато простіші, ніж жіночі, тому багато дружин самостійно підстригають своїх обранців машинками або ножицями буквально за кілька хвилин , пише - Особлива

Незважаючи на згадану простоту, багато жінок відзначають, що після таких маніпуляцій у стосунках настає період скандалів і образ, коли чоловіки перестають приділяти належну увагу обраницям. Про те, що дружині не можна стригти чоловіка, говорять і народні повір’я.

У народі вважалося поганим знаком стригти чоловіка: прикмета свідчить, що він почне забувати потрібну інформацію і втратить заробіток.

За прикметами, дружина, яка підстригає чоловіка, змушує його забути дорогу до будинку і позбавляє себе подружньої вірності.

Ще одне повір’я говорить, що жінка, підстригаючи чоловіка, позбавляє його життєвих сил. Після такої стрижки він стає безпорадним перед навколишнім світом, легко піддається маніпуляціям і більше не здатний захищати свою сім’ю, та й себе самого, від заздрісників і недоброзичливців.

Чоловіча стрижка – не справа рук для дружини, якщо вона не хоче, щоб між подружжям утворилося провалля нерозуміння. Вважається, що стрижка руками жінки може викликати у чоловіка напади ревнощів.

Одна з прикмет говорить, що дружина, постійно підстригаючи свого чоловіка, ризикує через кілька років залишитися вдовою.

За переказами, жінка, підстригаючи свого чоловіка, здатна накликати на нього хвороби і послабити біополе. Тим, хто помічає такі неприємні симптоми, найкраще відмовитися від самостійної стрижки і відправити чоловіка в руки грамотного перукаря.

Є і позитивні прикмети, в які вірять природжені оптимісти. Вважається, що така стрижка принесе дохід і процвітання сім’ї, якщо обоє з подружжя під час процедури знаходяться в піднесеному настрої.

 

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі