ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Франція зіграє з Хорватією у фіналі ЧС 2018

Як повідомляв портал Знай.Спорт, 7 липня в Сочі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії. У підсумку матч завершився внічию 2:2 і все вирішувалося в серії пенальті. У "лотереї" фортуна посміхнулася хорватам, які перемогли з рахунком 4:3! 11 липня в Москві відбувся матч півфіналу чемпіонату світу між збірними Хорватії та Англії. Хорвати перемогли 2: 1. Як це повідомляє Знай.Спорт, англійці вийшли вперед у першому таймі завдяки швидкому голу Кирана Тріпп'єр зі штрафного, а хорвати в другому таймі відігралися зусиллями Івана Перішіча

. Втретє поспіль команді Златко Даліча довелося грати додатковий час. У другому екстра-таймі Маріо Манджукич забив переможний гол! Хорватія здобула вольову перемогу і вперше в своїй історії вийшла в фінал чемпіонату світу, де 15 липня зіграє з Францією в Москві.

Як все було:

На 5-й хвилині за англійців гол зі штрафного забив Кіран Триппье. В результаті Англія виграла перший тайм з рахунком 1:0. Але в другій половині зустрічі хорвати зрівняли рахунок завдяки точному удару Івана Перішича на 68-й хвилині. Основний час зустрічі завершився внічию 1:1. У додатковий час перемогли хорвати після голу Маріо Манджукіча на 109-й хвилині. У підсумку Хорватія перемогла з рахунком 2:1 і зіграє у фіналі з Францією 15 липня.