«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Гороскоп на 22 січня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 22 січня 2019 року.

Овен

Овнів успіх і впевненість не покинуть аж до ночі, але найбільш щасливими і продуктивними обіцяють стати ранкові години. Це найкращий період доби для любові, творчості, фізичних навантажень, реклами, ігор, активних пошуків. Незважаючи на сильний особистий потенціал, ви не будете викликати заздрощі у друзів, і навіть можливі суперники захочуть подружитися з вами, а не ворогувати. Буде нескладно порозумітися з дітьми, інформує Ukr.Media.

Тілець

Тільцям необхідно знайти застосування своїй енергії. Душевні сили сьогодні можна вкласти у творчість, заняття з дітьми, турботу про дім, а також у розвиток сердечних справ, якщо вони у вас на першому плані. У першій частині доби благотворно подіє фізична активність, більш імовірний успіх ділових заходів. Увечері можлива перевтома, але якщо ви провели день з користю, вона виявиться приємною.

Близнюки

День дозволяє Близнюкам радіти життю в колі друзів, дітей або в компанії партнера. Це прекрасна доба для вечірок, ігор та інших спільних акцій. Можливо, хтось у натовпі або групі приверне вашу особливу увагу, стане для вас взірцем для наслідування або об'єктом особистої симпатії. Власні таланти краще поки не демонструвати, утриматися від озвучування своїх ідей і пропозицій.

Рак

Ракам сьогодні корисно побути в незвичайній обстановці, в оточенні малознайомих людей або представників інших поколінь. Добре, якщо атмосфера навколо буде просякнута духом свята, новизни або творчості. Непогано придбати щось не зовсім стандартне, оригінальне, цікаве, підвищуюче ентузіазм або корисне для дітей, навіть якщо покупка виявиться трохи обтяжливою для вашого бюджету.

Лев

Сьогодні у Левів вдалий день, а найсприятливішою виявиться його перша половина. В поточний період це час максимального везіння і найвищої віддачі. Якщо ви хочете комусь сподобатися, справити враження на аудиторію або провести ефектну акцію, краще вибрати саме початок дня. Також, це найбільш вдалий час для тренінгів, занять спортом і фітнесом, для шопінгу в своє задоволення.

Діва

Сьогодні обстановка будить у Дів творчу енергію або яскраві почуття, але не дозволяє відкрито і вільно виразити себе. Це не найкращий день для особистих починань, у багатьох випадках вам доведеться триматися на другому плані. Щоб нерозтрачений креативний потенціал не розпирав вас зсередини, варто знайти йому застосування. Наприклад, можна допомогти в ігровому або креативному занятті друзям, колегам, дітям.

Терези

Сьогодні Терезів приваблює все, пов'язане зі світським способом життя, престижем, рекламою, модою, спортом. Сприятливі багато які форми самопіару. День гарний для виступів перед публікою, але не варто відразу чекати приємних відгуків. Є шанс привернути увагу популярної персони або значущої нової особи в оточенні. Якщо ви не шукаєте особистої слави, день вдалий для колективного відпочинку, веселощів і творчості.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам важливо мати перед очима яскраву мету, яка мотивує на звершення. Це може бути особистий успіх, турбота про благо дітей або просування певного проекту, який ви сприймаєте як своє дітище. Досягнення цієї доби вимагають енергетичних або фінансових вкладень. У відсутності мотиву, успішнішими за інших будуть Скорпіони, наділені амбіціями і навіть в дрібницях готові до самовіддачі.

Стрілець

Стрільці можуть використовувати цей день для самоствердження, розширення можливостей, зростання рейтингу і отримання всіляких задоволень. Можливий приплив бурхливих романтичних почуттів, спортивного азарту, ділового ентузіазму або творчої енергії. Багато які Стрільці потягнуться до престижних популярних захоплень або якось інакше піднімуть планку, щоб потішити свої амбіції. Для конкретних акцій найбільш вдалий ранок.

Козеріг

Сьогодні типовим Козерогам корисно вийти за окреслені ними ж рамки. Картина, що відкрилася вашому погляду, виявиться настільки надихаючою, яскравою і приємною, що вам напевно захочеться стати її елементом, якщо не центральною фігурою. Рядовими рутинними справами в цю добу краще не займатися: вас постійно буде зносити в бік від генерального курсу. Зате можливі незвичайні придбання і знахідки.

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто претендувати на абсолютне лідерство. Будуть гармонійними збалансовані рівноправні відносини, з невеликою перевагою другої сторони. Варто піти на поступку партнеру або аудиторії: за великодушний і доброзичливий жест ви будете щедро винагороджені, зараз або в найближчому майбутньому. Непоганий день для вступу до групи або партнерського союзу, якщо уникати бюрократичних формальностей.

Риби

Сьогодні Рибам краще сподіватися на натхнення і випадок. Навіть у повсякденних рутинних клопотах дана тактика виявиться на рідкість вдалою. Якщо ви проводите цей день в офісі, зірки радять підтримувати дружні відносини з колегами, але уникати відвертої фамільярності в спілкуванні з начальством: на відміну від контакту на рівних, подібне скорочення дистанції здатне згодом вийти вам боком.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі